Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Heg bilişim dorse

qecekondu06

Developer

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Euro Truck Simulatör 2 Oyuncularına Merhabalar :)
Oyununuza renk katacak birbirinden güzel dorse skinleri , dorseler için aşağıda vermiş olduğum bağlantıya tıklamanız yeterlidir :)

Mod yüklemeyi bilmiyor musunuz ? O zaman ilk mod yüklemeyi öğrenelim :)

Windows Sürümlerinin hepsinde çalışmaktadır. Ayrıca bazı oyun sürümlerinde hata verebilir

YAZILI ANLATIM :

Aşağıda vermiş olduğumuz indirme linklerinden verdiğimiz winrar veya .scs dosyasını indirerek

Bilgisayarım > Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod Klasörü > .scs dosyası buraya kadar işlem tamamdır sıra oyuna gelip , oyun içinden aktif etmeye geldi.

Oyuna giriş yapıyoruz profil ekranın dayız , herkesin sürümü farklı olabilir , sağda mod aktif et veya active mods , veya düzenle den girebilirsiniz , oradan belgelerime attığımız modu bulup aktif ediyoruz ve oyun içinden artık oynayabilirsiniz attığınız mod dosyası ile

Euro Truck Simulator 2 oyununu ilk kez oynayanların zorlandığı bir konu olan indirdiğiniz modları yüklemek için sizler için video hazırladım buyrun izleyelim.

Sitemizden veya başka bir siteden indirdiğiniz Çekici, Dorse, Çevre Modları, Skinler, Harita vb. modları oyuna eklemek için;

EK: Yapmış olduğum dorse skinleri tamamen keyfi amaçlıdır , hiç bir kimseyi küçük düşürmek , karalamak için yapılmamıştır.

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)