Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Damanda | Katılım Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Damanda

Level 1

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba arkadaşlar sizlerle Mafia II (2'de diyebiliriz) oyununu inceleceğiz..

İnceleme sırası şöyle yapacağım.

1 - Mafia 2 nedir ?
2 - Mafia 2 oyunun kurgusu
3 - Mafia 2 oyun içi özellikleri
4 - Karakterler
5-
Mafia 2 muzikleri
6 -
Oyundan görüntüler1

- Mafia 2 nedir ?
Mafia: The City of Lost Heaven'in devamı olan Mafia 2 sandbox tarzı üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Duyduğuma görede 2k Czeck tarafından geliştirilmiştir. 2K Czeck sorar merak ederseniz eğer ;

(K Czech (önceleri Illusion Softworks olarak bilinirdi), 'nin şehri merkezli bir şirketidir. 1997 yılında ve cürretkar yatırımcıları tarafından kurulmuştur. Şirket en çok ve türündeki odaklıdır. 2003 Kasım itibariyle yaklaşık 170 çalışanı bulunmaktadır. Kaynak Wikipedia)
sitesinden deme olarakta indirebiliniyormuş ben full indirdim torrent'ten sizde arzu ederseniz indirebilirsiniz. indirmek istersenizde gemen size Mafia 2 oynunun gereksinimlerini söyleyeyim.

Minumum Sistem İhtiyacı:
  • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2, SP3) / Windows Vista / Windows 7
  • İşlemci: Pentium D 3Ghz veya AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdek) ya da yukarısı
  • Bellek: 1.5 GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro veya daha iyisi
  • Sabit disk: 8 GB
Önerilen Sistem İhtiyacı:
  • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2, SP3) / Windows Vista / Windows 7
  • İşlemci: 2.4 GHz Dört çekirdekli bir işlemci
  • Bellek: 2 GB
  • Grafik kartı: Nvidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 veya daha iyisi
  • Sabit Disk: 10 GB
Ben laptopuma indirdim iyi çalışıyor..

2 - Mafia 2 oyunun kurgusu

Hikaye Baş rolumuz Vito Scaletta'nın çocukluk yıllarından başlıyor. Ailesiyle beraber New York'u andıran Empire Bay'e taşınan küçük Vito, gençlik yıllarında kirli işlere bulaşıyor. En yakın arkadaşı Joe Barbaro ile yaptıkları küçük bir soygunun ardından, Joe yakayı sıyırsa da, Vito polise yakalanıyor. Vito'nun karşısına iki seçenek çıkıyor. Ya hapse gidecek gençliğini, yıllarını dört duvar arasında çürütecek ya da kurtuluş olarak savaşa gidecek. Vito, tercihini askerlikten yana kullanır ve oyun bu noktada ilk kez kontrolü bize bırakır. Temel çatışma hareketlerini öğrendiğimiz bu baskın görevinde, düşman askerlerini tek tek avlarken teknikleri yavaş yavaş öğreniyoruz
Vito izne ayrılıyor bir bara gidiyor dostluyla buluşuyor dostu sana sahte sağlık raporu yazdıcam diyor ve artık vito askere gitmiyor Empire Bay şehrindeki evine gidiyor. Babasını kaybeden Vito, artık ailesinin borçlarını da ödemek zorunda kalıyor . arkadaşı Joe bu süreçte kirli işlerini ilerletmiş ve bir hayli para kazanmıştır. Yeniden Joe'nun kapısını çalan Vito, onunla beraber pis işlere girer ve para kazanmaya başlar... Böylelikle mafya alemine ilk adım atılmış olur.

Oyundaki şehir olan Empire Bay adeta yaşıyor. Çevreye göz attığınızda, camlardan bakan insanlar, sokakta bağırışanlar, arabası bozulup da eşiyle tartışan erkekler görmeniz çok olası... Empire Bay'de sokakta anlamsızca dolaşan insanlardan çok, mantıklı sebeplerle hareket eden kişiler görüyorsunuz.

3 - Mafia 2 oyun içi özellikleri
<<-Bolca silahlar 50 çeşit otomobil var
<<-Arabayı sürekli sağa sola carparsanız arabanız arızalanırsa tamir ettirebiliyorsunuz
<<-Restorantlardan alınan yiyecek ve içecekler sayesinde sağlık yükseltilebiliyor
<<-Arabayı modifiye ettirebiliyorsunuz
<<-Araba radyolarında o zaman ait şarkılar bulunuyor
<<-Arabaların benzini bitebiliyor ve dilerseniz plakasını değiştirebiliyorsunuz
<<- Oyuncu olmayan karakterler sigara içiyor, gazete okuyor ve otobüs durağında bekliyor gerçekci yapılardan bazıları bunlar
daha bir çok özellik..

4 - Karakterler

Vittorio '' Vito'' Antonio Scalettta: Oyunda yönetilen ana karakter.
2 Mayıs (yani boğa burcu :D ) 1925 doğumlu ailesi sicilya göçmenidir.

Joe: Vitonun en iyi arkadaşı oyunun son bölümünde ölüp ölmediği belli değil mafia III(3) te belli
olacak
Mrs. Scaleta: Vitonun annesi vito hapisanedeyken annesi hastalanıp vefat etti

Eddie Scarpa: Joe ve vitoya yardım eden mafya

Francesca Frankie Svaletta: Vitonun kardeşidir 11. bölümde vitonun bahçesinde ağlarken vito onu
buluyor vitoya kocası Eric'in onu dövdüğünü söyliyor Vito'da Erici dövüp onu uyarır Vito döndüğünde kardeşi onu
arar ve seni tanımıyorum artık vito bizden uzak dur der ve telifonu kapatır

Tommy Angelo: Salieri'ye ihanet ettiği için joe tarafından Sawm-of shotgun ile vurulup oracıkta ölmüştür. serinin 1. oyunun baş kahramanıdır.

5 - Mafia 2 muzik
Burdan bütün Mafia 2 muzikleri dinleyebilirsiniz.
Mafia 2 All Song
1.Gatemouth Moore - Did you ever love a woman

2.Albert Hibbler - Count every star

6 - Oyundan görüntüler

Gördüğünüz gibi oyun açıldığında karşımıza gelen ilk görüntü bu oyun türkçe değildir istiyen internetten
Türkçe yamasını indirip oyle oynayabilir

Not :Türkçe yama indirdikten sonra
Ana memü/secenekler/oyun ayarları/alt yazılar/açık yapın yani şu şekil
main menü/options/game settings/subtitles/on open
ondan sonra türkçe alt yazı gelir.
oyun içi görüntü

ARABA SÜRERKEN

KARIZMATİK BAKARKEN :)

ARABAMLA POZ VERİRKEN

DÜKKANDAYKEN

Sabırla okuduğunuz için teşekkürler saygılar sevgiler

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi

Damanda

Level 1
Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi boşluk bıraktım daha güzel oldu

asdasdasddj

Fahri Üye

İncelemenin çoğu yeri buradan alıntı yapılmış. Yarışma gereği kendi yazınız olması gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)