Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

eziklikten ustala giden yol

• Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 977

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Silkroad Online ve Eziklikten Ustalığa Giden Yol

(bütün partlar burda olacaktır) part1,Part2,part3,Part4 Part5 te eklendi yorumlarda bulabilirsiniz
Part 1)Eziklikten Ustalığa Giden Yol // Yeni Bir Char

Jangan kalesinde yağmurlu bir gün daha, yağmurun şırıltısı her yeri sararken Jangan'da yeni bir char göründü.Adı Raykays idi.Daha oyuna girdiği an etrafına boş boş bakıyordu. Bir bowcuydu daha bowu için arrow nerden alacağına bile bilmiyordu bile.Etrafındaki kendinden üstün levellara bakıp şaşırıyordu ilk adımını atarak hadi bakalım diyerek Jangan kalesinden çıktı.Dışarıda savaşaları hayretle ve şaşkınlıkla bir dakida izledi.Ve Raykays içinden şunları geçirdi bir gün bende böyle olacağım diyerek.Ks yapanları gördü ve hiç aldırış etmeden devam etti elindeki oku sıkı sıkı kavrıyordu ve telaşlanıyordu lan daha ben burda kimseyi tanımıyom ne yapçam ne etçem diyordu hadi hayırlısı diyerek mangyanglara saldırdı evet ilk mangyangını öldürerek birden sevindi yavaş yavaş oyun hayatına atılıyordu ama daha hiç bir skili yoktu.
Raykays daha oyuna yeni yeni alışıyordu daha 2 mangyang öldürmüştü ve bir dinleniyim diyerek oturdu daha neredeyse hiç parası yoktu neredeyse değil hiç yoktu birden önünden geçen birisi ona party teklif etti adı Chronoydu Raykays Chrono ya bakıyordu sanki ondan daha üstün leveldaydı gibi her nese dedi.

-Selam kanka naber ben Chrono tanışalım mı ?
-Olum neler diyon almayım ayyağımın altına almayım dicekti ki nese dedi selam gardeş bende Raykays memnun oldum
-gel kaslım mı ben de 3 levelim ama 50 level bir glavie m vardı ondan sıkıldım artık ama gende glaviem onda skill yanlışı yaptım
-Raykays biraz asabidi ben senin bildiğim adamlara benzemem bana artistlik taslama dedi

-Chrono içinden olum ben bu adama dalarım dedi ama hadi olay çıkmasın diye nese artık saldıralım mı
- Olur
Raykays 5 level olmuştu arada bir 1veya bilemedin 2 görev almıştı hybird int gideceğinden ve cold skiline verceğinden emindi tam Weasel Sweep görewini almıştı tam ilk weasel ye dalcaktı ki vay canına oku yoktu evet birden hayrete kapıldı birden oturduğu koltukta kalkıp irkildi evet 480 goldu vardı bi 250 arrow aldı ama weasel ler onun için biraz ağır canavarlardı her öldürüüşnde oturmak zorundaydı

-Vay kanka naber ya nasıl gidio Raykays görünmüon
-iilik be hocam ne olsun işte görev aldık öle yani
-hmm ii kanka bende banditlere gidiom lan 13 level ha,
birden Raykays duraksadı
-Olum lan o sincap ne öyle lan iştt alo nerden aldın onu bea
-OOO olum sen daha yeni mi görüon silk aldım parayı verion sincap alıon
-kaç k olum bu pahalıdır
-Heee 10 mil e aldım çok pahlı dı vallah , olum taha temin silkle alıom dedim ya
-Hee doru llan hadi görüşürüz hojam
-Eyvallah hayde rasgele bye
-Rasgeleymiş ben seni varya 10 levelda görcez cap leri taktığımızda nasıl indirom görcez

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raykays görevleri yapmış 16 levela gelmişti oyun un zorluğu ve elindeki nerdeyse yeni sayılan okunu almış ve şu anda 100k sı vardı en büyük hayali köpek almaktı ve şu anda kendi kendine parası olduğunu düşünüyordu skilleri fena değildi pek cap takmamıştı şu aralar cap te takmayı düşnmüyordu başta ona arkadaşlık teklif eden Chrono ya kıl kapıyordu onun la ilgili şöyle düşünüyordu.Bu adam çok artist nemiş yok ben zamanında ne tgler kesmişim bugün ona yani Chrono ya yer ve zamanı vermiş vs yapcaklardı.
SAAT 15.30
artık Chrono yu yenme zamanı gelmişti en son bitirdiği tiger görevi onu iyicce hazırlmaıştı .artık dövüş için gitme zamanı gelmişti elindeki yeni aldığı iron bowu bir baktı ve bir repair çekti pot larını aldı üzerindeki kıayfetler garment tı ve hepsi blue du .
Evet skillerini bir kontrol etti hepsi tamamdı ve son olarak arrowda aldı artık şu Chrono denilen elemanı öldürme zamanı gelmişti
Evet Chron pm atmıştı
-nerdesin yoksa korkup kaçtın mı
-Olm senin neyinden korkçam bizim ordasın demi
-Evet seni öldürmek için sabırsızlanıyorum
Evet Raykays Chronoyla yapcağı ortama gelmiş ve ch rono yu gördü
-Hadi artık şu işi bitirelim
-Bana uyar kanka hadi bakalım iyi olan kazansın
Evet ikiside artık capleri giymişti str bir glavieye karşı, hybird int idim birden korktum ya inersem ya ölürsem gibi korktum savaşa başlamdan önce defans artırmak amcıyla kuşu çıkartı weak guard of ice denilen buz defansını da çekti hızlı koşma ya da bastı evet artık hazırdılar savaş Chroo nun kuşun çıkarmasıyla başlıycaktı evet son olarak iron bowumu sıkı sıkı kavradı Chrono artık kuşunu çıkardı ve hemen ona buz skili ile 2 li combo çekti evet birden Chrono korktu hemen ardından anti devil bow denilen skili kullanarak onu şaşırttım o mavi ışık yandığında birden korktum aynı skillerle devam ediyordum.Chrono arrtık sinirlenerek yeterrrrrrrr diyye bağırdı nerdeyse mouse elinden kayarak düşüyyordu hemen Chrono fire yaparak Wolf Bite Spear skilini kullandı birden korktu çok seridi yoksa inermiyim diyerek korktu ardından dancing demon spear skilini yaptı bu skili yapmadan gözünü kapadı
-olum bu ne lan diyerek korktu
-sen daha hiç bişi görmedin diyerek
Chrono şeytan gücünüde kullandı evet aman tanrım evet Raykays yerdedi bu utançla ne yapcağını bilemedi
-Nasıl olur nasıl inerim lan olum nasıl yaptın
-he he he
-yeter olm be nasıl yaptın böyle bir şey
-çok inandın kendine salak şey tabi inersin ben gidiyorum ezik
-YETERRRRRRR BENİ KİMSE ÖLDÜREMEZ
-Noluyo lan diyerek Chrono arkasına bakmadan yerde yattığın hisetti nasıl olurdu nasıl tek te yatardım
-evet o o Raykays idi
şeytan gücünü kullanmış anti devil bow ile manyak ötesi bir cristal vurmuştu ve ardından hızlıca combo yapmıştı ama salak Chrono onu tek birr skil olarak gördü.
-Bu kavga burda biter EZİK diyerek olduğu yerden jangana gitti..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evet birden ne olduğunu anlamadan uyuya kalmıştı.Birden irkili verdi noluyo diyerek Janganda bir çok açılmış olan stallara baktı evet birsi 880 k ya ismsiz bir kurt satıyordu oha leyn diyerek şaşırdı
-Selamına aleyküm hocam naber
-İyilik ne olsun be stall kuruyoz ilgilenion mu
-Ya ben kurt almayı düşünüyordumda param yok daha 3 gün sonra parayı versem olurmu
-Olur ama 3 gün sonra paramı alarım
-İyi ver o zaman kurdu kanka
-Yok ya sen çok akıllısın, peşin peşin ver peşin peşin al yane okey
-Taam abi alcam söz okey
-Okey kanka ben sana ayırıom

Devam Edecek

Mert Küçükgil

Part 2)Eziklikten Ustalığa Giden Yol ///// Türkiyem
Evet artık stall kurmak lazımdı 5-10 tane mal koydu ve içeriye artık yemek yeme zorundaydı ve o arada stall da bıraktı evet geldiğimde hepsini satmış önceden de 300 k vardı ve bir gününü stall la geçirdi evet 600 k yapmıştı.Stall lardan sıkıldı artık yeter dedi oyuna yeni başlamasına rağmen görevler sıkıyordu chakji eyes görevini bile daha görmemişti bile hadi devam diyerek yola çıktı.......

Evet 2. gün deydi adama söz vermişti. köpeği satçak kişinin adı Order_arrow du.Ona söz vermişti 3 gün sonra alıcaktı daha 600 k sı vardı şimdilik 200 bandit bowman görevini almıştı 1 gün içinde 20 olmakistiyordu ama nasıl yapacağın bilmiyordu.Şimdilik hadi bakalım bandit bowman görevini yapalım diyerek Jangan kalesinden çıktı.Yolda yürürken bir yazı çıktı tiger girl çıkmıştı evet şaşırmıştı çünkü Jangan tiger girl ile resmen çalkalanıordu.Herkez tiger girle yatıyordu tabi 50-60 levellar hariç.Nese diyerek bandit bowman denilen canavarların oraya geldi evet orda eski bir dost gördü 10 levelken tanıştıkları iyi bir dost tu o da bandit bowman görevini yeni almış bandit bowman öldürüyordu o da bir okçuydu.Adı Own-master idi.
-Vay Raykays naber baba nasıl gidiyo alışabildin mi
Raykaysın aklına bir fikir gelmişti arkadaşından 300 k isteyebilirdi köpek için Own- master oyunda bir nam yapmıştı onu tanıyanlar tg kesme zevkini bilir Raykays onu eskiden beri tanıyordu şimdi ise yeni bir char açmıştı.
-İilik dostum napalım nasıl gidiyo
-Ne olsun kasıyoz
-Ya senden bişey isticektim
-lafımı olur söle baba
-Ya olm it alcam da para gerek borç verebilirmisin
-Lafı mı olur al ne kadar
-300k cık az yaw
-Oha o kadar da uzun değil ama 4 yıllık arkadaşımsın al bakalım veriyorum
-Gerçek ten mi
-Yalan olur mu bizde
evet Own-master ona 300 ka vermişti önceden de 600 k sı vardı evet o 900 k yapmıştı artık it alma zamınıydı arkadaşı olan Order Arow a bir pm attı ve janganda blacksmith in orda buluıştular evet artık Raykys ın bir köpeği vardı inanamıyordu bu bir gerçek olabilirmiydi.Doars down grubunun here without you şarkısıyla baya bi gaza gelmiş köpeğini kasıyordu Raykays çok mutluydu inanamıyordu artık köpeği ile kasıyordu (lütfen dediğim şarkıyı indirin ve bi dinleyin bu kısımları o şarkıyla okuyun )Raykays kendini bu şarkıya vermiş oturuyordu yalnızca köpeği öldürüodu ve oturdu dinlendi biraz Janganın uğultulu sisli kısımlarında müziğe konsantire oluyordu.Ve müzik bitmişti birden uyuya kalmış atların hırçın ayak sesleri ile uyanmıştı.Arkadaşı Own-master ile birlikte kasıyorlardı bölece köpek ve kendi daha fazla exp.alıorlardı Raykays ın yeni çıkardığı Autumn wind-Flame skilli baya bi güçlüydü onunla çok iyi cristal ler vurabiliyordu.......
Evet Raykays bandit bowman görevini bitirmiş 21 level olup set kıyafetlerini giymişti artık köpeğin level ı 20 idi daha köpeği sıpake ona baya bir yardımcı oluyordu.
-hi my name is Carlos
-What dedin gülüm no english ı am türkish
-Yeee Turkey you Turkey barbarian ha ha ha
-Ne dion lan sen barbar türkler mi
-Amerikalıların bir lafı vardır bildin mi
-what
-what deil F.......k giy len capleri
-ok
Raykays birden gaza gelmişti Türk gücünü göstermek istiyordu ve indiriceğinden emindi de bir 21 level bowcuydu adamda onun dişine göre benziodu ikiside capleri giydi Raykays çok emindi ama o da neydi adam bi şeyler diyordu
-Patrick,Westham,Jill come
-Noluyo lan hiştt hop napıon leyn ne sölüon öle
Raykays affalanarak baktı Carlos denilen gevur 3 tane arkadşını çağırmıştı 2 si spear 1 bowcuydu carlosun kendisi ise glavie ciydi adamlar güçlüye benziyordu.Saldıran banditlere aldırmadan Carlos denilen herife doğru yanına geliyordu adamlar bir bandit Giant çıkmıştı 2 si 1dk da işini bitirdi Raykays bunu başarmalıydı artık bu kendi kişisel çıkarları olarak düşünmüyordu Türkiye adına savaşıcaktı.
-yaaa adam demek ha siz bittiniz oğlum Own-master,Order-arrow
ve 2 arkadaşlarını da çağırmıştı bunların isimleri Misis_tr ve ve Cayloger idi hepsinede adamlar yanlarındaki party monsterler ı indirene kadar pm atmıştı hepsi de yakın bölgeler deydi ama Order-arrow hariç aralrındada da en güçlü o du o 28 level dı ama diğer arkadaşları gelmiş idiler.Own-master 24,Misis Tr 25, ve Cayloger 22 level idi.Adamlar biraz çetin cevize benziyorlardı.
-YOU LOSE hahahahaha
-Misis_tr senin o lose unu var ya nese
-Own-master arkaşlar hakkınızı helal edin
-hep beraber helal olsun dediler
Hepsi capleri taktı Raykays okunu sıkı sıkı tutu yayını çekti sanki yayı kırılcak gibiydi nefesler tutuldu önce bir auto pot yaptı ve ilk vuruşunu yapmış tı bir cold olarak iyi bir başlangıç olan 2 li arrow çekmişti arkadaşları teker teker Patrick,Westham ve perfict denilen gervurları alıyorlardı hepsi hangisi dişine göreyse onu kapıyordu Raykaysa ise Carlos kalmıştı.Raykays önceden dediğimiz gibi 2 li arrow ile adamı dondurmuştı.Carlos bir glavie idi evet hemen adamı dondurdu ve sonra. Autumn wind-Blood ve Anti devil bow-Missile denilen iki skilli hızlıca vurmuştu.evet diyerek haykırdı Autumn wind-Blood ile çok iyi bir cristal vurdu.
-Cayloger rapor ver Cayloger sana diyorum nasıl durumdasın
-Özür dilerim Raykays ben indim
Cayloger Raykaysı şaşırtı
-Nasıl olur
-Adam düşündüğümüzdende üstün bir level dı Raykays bu iş burda biter.
-Daha hiç bişey bitmedi sen görevini yaptın saol Cayloger
-Own-master sen rapor ver ben kendi adamımı öldürdüm Raykays şu anda Cayloger ı öldüren şerefsizle uğraşıyorum
-Eyvallah kardeşim
Raykays bir andan yazıyor bi yandanda Carlos denilen gevurla uğraşıyordu saırım bi str ciydi çünkü neredeyse adamın canı hiç bitmiyordu aynı skillerle devam eden Raykays adamın saldırılarındanda kaçmaya çalışıyordu adamda iyi bir glavieciydi Raykays diğer arkadaşlarına örnek olsun diye korkmamaya çalışıyordu ama ne dese boştu oda korkuyordu.
-Misis_tr durumun ne Raykays bende öldüm OWN-master a yardım et o na yardım et Raykays
-Tamam kardeşim sen korkma TÜRKlerin kanı yerde kalmaz.
-Own-master abicim durumun ne
-Raykays yer değiştirmek lazım
-Taam 3 dediğimde 1...2...3... şimdi
evet Raykays ile Own-master ikisi kalmıştı durumları zordu Own-master Carlosa Raykays ise Jill e saldırıyordu
-Oha bir kız olmasına rağmen çok iyi cristal vuruyordu.
-Raykays ben Own-master ben öldüm Raykays çok dikat et adamlar çok iyi teksin dostum beni affet
-raykays derin bir nefes çekti banditlerin kalesinde her yer sisliydi bi etrafına baktı Raykays ölebilirmiydi yoksa ölmezmiydi onu kendiside bilmiyordu etrafına baktı hiç bi yer görünmüyordu sanki sadece savaş oratmı açılmış bir çember kurulmuştu.Raykays Ya Bismillah diyerek Carlos ve Jiil i bir dondurdu.ikisinede bir 2 li combo çekti admlar artık yorulmuş çökmüş idiler ama savaşı bırakmıyorlardı.Raykays bir ok daha attı ve
-Nalet olsunnnnnnnnn ok bitmiş ve potta bitmek üzere
ve ne görsün spıke evet en iyi dostu spıke ölmüş tü Raykays birden elle dalmayı denedi de ne kadar vurabilirdi artık son bi kez yağmurun kokusunu burnua çekti gururluca ayaktaydı.Gözlerini kapadı bu duruma bakamazdı tam amerikan gevurları vurcaktı ama noluyordu birden AAmerikan gevurları ölmeye başladı nasıl olurdu onun oku yoktu ikiside ölmüştü ve Amerikanları öldüren kişinin ismini bile alamadan esrarengiz yabancı sislerin arasından uzaklaştı Raykays hayal meyal esrarengiz yabncının ismini anıdğını farketti ama bu oyunda bu kadar güçlü hiç kimseyi tanımıyordu.
-Evet Amerikan gevurları öldü nalet herifler Raykays sevincinden bir bandit öldürdü ve içinden bir global çıktı ve global kullanarak şunları yazdı Ne Mutlu Türküm Diyene diyerek.Arkadaşları Raykaysı tanıdı ve herkez Raykaysa pm ler atmaya başladı kutlamak amaçlı ve Jangana geldiğinde bütün arkadaşları onu kutlamaya başlamıştı.
-He dostum anlatsana nasıl oldu
-Hey adamım budur devam nasıl indirebildin
-özür dilerim Raykays gelemedim dw de işlerim vardı
-önemli değil
-Eee HADİ Raykays anlat
-Beyler söylemem gerekirse onları ben öldürmedim ilk önce ikisinide dondurdum sonra combo yaptım ve sonra inanıllmaz bir şey arrow um bitmişti.Tam rtık öldüm diyordum ki adamlar birden ölmeye başladı onu öldüren kaya kadar çevik, çita kadar hızlıydı ve çok esrarengizdi yarım yamalak görebildim adını sanki birden hatırlıyorum ama her nese Türkler kazandı ya mutluyuz.
-Şey merhaba ben Tina gerçeketende 2 tane kendinden üstün level öldürmen doğru mu.
-Çocuklar ben 2 dk. lığına ayrılıyorum .

Devam Edecek

Mert Küçükgil
Not(Yazım hataları için tekrar tekrar özür diliyorum)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)