Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

SilkROad Online Upgrade

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 952

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...Upgade işlemlerine başlamadan önce elinizde upgrade etmek istediğiniz item türüne göre elixir bulunması gerekmektedir. Elixir türleri şunlardır :
Intensify Elixir (Weapon) Silahları upgrade etmek için kullanılır.
Intensify Elixir (Protector) Giysilerin upgrade işlemleri için kullanılır.
Intensify Elixir (Accessory) Yüzük, küpe ve kolyelerin ugrade işlemleri için kullanılır.
Intensify Elixir (Shield) Kalkan upgradeleri için kullanılan elixirdir.
Upgrade işleminin başarılı olma ihtimalini artırmak için upgrade işlemine geçmeden önce Lucky Powder ismindeki başarı arttırıcı itemden de almanız faydalı olacaktır. Bu Powder'leri takı satan NPC lerde bulabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus alacağınız Lucky Powder'in elinizdeki itemle aynı Degree değerine sahip olması gerektiğidir. Yani elinizdeki item 4 Degree bir itemse alacağınız Lucky Powder'de 4 Degree olmalıdır. Item'inizin üzerinde hangi Degree değerine sahip olduğu yazmaktadır.Upgrade işlemlerine başlamak için Inventory'mizde Upgrade edilmek istenilen Item + ilgili Elixir + uygun Degree'de Lucky Powder olduğunu doğruladıktan sonra (item üzerinizde giyili durumdaysa bir sonraki adıma geçmeden önce üzerinizden çıkartmanız gerekmektedir.) Actions (A) menüsünü açarak orada bulunan Alchemy seçeneğinin üzerine sağ tıklayarak aktif duruma getiriyoruz veya Skill dizdiğimiz Bar üzerine yerleştirerek ordan aktif hale getiriyoruz. Bu işlemi yaptığımız zaman yanda görülen pencere açılacaktır.

Bu pencere üzerinde en sol bölüme upgrade etmek istediğimiz Item'i onun yanındaki ilk slota Elixir'i, onun yanına da uygun degree de Lucky Powder'i yerleştiriyoruz ve hazır olduğumuz zaman aşağıdaki butona basarak sonuçlarını gözlemliyoruz.Eğer şanslı gününüzdeyseniz upgrade işleminiz tamamlanacak ve item'iniz bir kademe yükselecektir.

Upgrade işlemlerinde eğer başarısız olursanız Item'iniz yanabilir veya bir kademe aşağıya düşebilir. Itemler üzerinde upgrade şanslarına etki eden bazı özellikler bulunabilir. Bu özellikler Terimler Sözlüğü bölümünde açıklandığı için burada tekrar açıklama gereği görmedim.


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst