Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Local Nos PVP - Nostale Güncel PVP Server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmocoder

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

Evet LocalPVP Birçok kişi biliyordur zaten açık olan beta durumunda olan bir server tek zayıf yönü arada olan yüksek lag / oyun atmaları ve dengesiz vuruş hasarları neyse
Servere 1 Level başlıyorsunuz 3-4slot kesin 99Lv olursunuz 1slot kesince 1lv'den 46-67 Levellere kadar atlıyorsunuz yere 250-550k Para düşüyor Volkan haritası var nosvillede orada 4-5m düşüyor kör köpeği ve magmaroslardan.

• Tüm Kartlar SP Dükkanında var Ve Hazır +15 Şeklindedir.
  • Sınıf seçtikten sonra Sınıf seçtiğiniz yerin yanında Skill paketi satın alıp Kullanıp Relog atmayı unutmayın çünkü o skillerinizi aktif ediyor.
  • Bir ufak bilgi daha Ana Silah,Zırh ,Peri takmadan Sp kartı takamazsınız.
  • Arena mevcut kuyunun yanındaki (Paskalya yumurtasının tam arkasındaki portala girin arenada olursunuz)
  • Dükkanlarda R7+10 92,95 Itemler mevcut.
  • Dükkanda Hoparlör mevcut.
  • Taşıt dükkanında Snowboard ve Surfboard mevcut ki bu taşıtlar daha Gameforge serverlerine eklenmedi daha doğrusu proje iptal edildiydi onların :)

Kayıt için :

Indirme Linki :

Resimler:

Videolar:
Sınıf Nasıl Seçersiniz :

SP Kartlarından kısa bir Video[Şimdi bu normal hala geldi ve tüm spler eklendi] :

Kısa Bir Tanıtım:

Kayıt için :
Indirme Linki :

Oldukça basit indirdiğiniz dosyaları nostale klasörünün içine atın ve girin ordan .
Bir video daha geliyor videoda bu konuyuda çekecem kanıt olsun :)
Bana Oyun içinden MmoCoder01 PM / NOT Atarak ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)