Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

3.Irk Araplar

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 513

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Evet söylentilere ve silkroadın sitesine göre 3. ırk olarak İslam ırkı gelicek.Bunlar ilgili forumda birçok soru var nasıl olucak,ne zaman gelicek,hangi itemleri kullanıcaklar gibi öğrendiğim bilgilere dayanarak bu konu hakkında biraz açıklama yapmak istedim.

İslam(Araplar)


Araplar cin yaratma yeteneğine sahip olacak.Cinlerin saldırma ve ruh büyüleri yapma gibi yetenekleri olacak.İslam karakterler Sword,Blade,Claw(pençe),Chakoram (bunun ney olduğunu bilmiyorum.)silahlarını kullanabilecek.

Cinler 4 büyü türü kullanabilecek earth,wind,fire,water.Earth wizardlardaki gibi toprak taş falan fırlatacak herhalde.Wind rüzgar,hava herhalde fırtına gibi birşey çıkartacak.Fire ateş belli zaten.Water da su cold gibi işlem görücek herhalde ama tam bilmiyorum.Eğer cinlerin belli bi süresi falan yoksa İslam karakterlerinin gücüne güç katacağından eminin..

Ama asıl cevapsız kalan soru potlar.Avrupalı karakterlerdeki gibi 15 sn de mi yoksa Çinli karakterlerdeki gibi 3 sn de mi basılıcak?Yeni İslam ırkının temelleri İslamiyet'in tarihi,doğuşu,kültürü ve efsanelerine dayanıyor.İslam ırkı lamba cinlerini istedikleri gibi kullanabilecek(bu yenidir ve hiçbir online oyunda yoktur) herhalde köpek gibi cin kullancaz.İslam ırkının bulunduğu yer arap geceleri ve İslamiyet kültürüyle dolu.Camiler vs. falan olucak.İslam ırkının genel merkezi (şehri) Constantinoplenin aşşağısının biraz sağına gelicek.

Tam olarak belli bir tarihi yok ama daha bize gelmesine çok fazla zaman var.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst