Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Yenilenmi Hali le Bux.to

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bux.to üzerine bir sürü iddaa var çoğu kişi paralarını alamadığı iddaa etmek evet eski sistemde bir sürü aksaklık nedeni ile çoğu kişi paralarına sahip olamamış olabilir ama bux.to nun sistemi tamami ile değişti öncelikle artık paypal ile çalışmyıor artık Alertpay adı verilen bir şirket ile çalışmaya başladı alertpay’ın ise paypal bir farkı yok ikisininde işlevi aynı hatta alertypay’ın daha geniş paranızı çek olarakta isteyebilirsiniz.


Arkadaşlar yurtdışından bir Bux.To kullanıcısı ATM'den para çekme işlemini kayda almış bende sizinle paylaşıyorum.

Video Linki:

Youtube kapalı olduğu zaman

adresine girerek yukarıdaki linki satıra yapıştırınız.

Bu videoda paralarını alamadığını iddaa eden arkadaşlara cevap olsun

Ayrıca Bux.to nun yeni özelliği ile Kendinizi Bux.to kartı çıkarta bilirsiniz bu kart dünyanın her yerindeki atmlerde geçerlidir Yalnız Bu Karta Sahip Olmanız için Bux.to ya Premium üye olmanız gerekmektedir.
İşrte bux.to dan gönderline K.kartı

[image]http://img511.imageshack.us/img511/5674/res3ru0.png[/image]

Şimdi size yenilenmiş sistemi ile bux.to tanıyayım ve alertypay’a üye olmayı anlatayım

Bux.to ya üye olmak için adresini kullana bilirsiniz ama yeni getirilen bir uygulama ile referanslarınız 1$ karşılığnda satıla bilir.

Hazırladığım çalışmayı beğendiyseniz

adreslerinden birinden üye olarak
bize destek olabilisiniz.
BUX.TO NEDiR ?
Bux.to internette reklam tıklayarak para kazanma sistemlerinden en güvenilir olanıdır.

Ödemelerde hiçbir problem yaşamayacağınız bir sistem. Bugüne kadar onlarca reklam tıklama sistemi denedim; en güvenilir ve ödemeyi zamanında yapan bux.to yu sizlerle de paylaşmak istedim.

Nekadar Para kazanırım ? Nasıl üye olurum ? Sistemin püf noktaları nelerdir ?
Tüm bu sorulara sitemde yer vermeye çalışacağım..

Amaç : İnternette geçirdiğimiz vakitten günde sadece 10 dakikamızı ayırarak bux.to sayfasında yer alan ve gün içerisinde değişen reklamlara tıklamak, açılan pencerede 30 saniye beklemek ve Done ibaresini gördükten sonra sayfayı kapatmak. Bu bize 1 cent kazandıracaktır.. Tabi az gelecek fakat iş sadece bununla kalmıyor.. Günde ortalama 40 reklam tıkladığımızı düşünecek olursak ve bux.to nunda alt referans sistemini kullandığını düşündüğümüzde bu kazancın nekadar büyük olduğunu anlayabiliriz.. Yani hem reklam tıklayacağız hemde bizim gibi bu sistemde reklam tıklayacak üyeler bulacağız. Bunlar sizin alt üyeleriniz olacak. Alt üyelerinizin tıkladığı her reklamdan sizde 1 cent kazanacaksınız.


Nasıl Üye Olacaksınız ?
Bux.To ya Nasıl Üye Olurum ?
Bux.to ya üye olabilmeniz için AlertPay hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız yoksada üye olabilirsiniz. Fakat daha sonrasında paranızı çekmek için AlertPay e üye olmanız gerekecektir.


Bu Bux.to Reklam Tıklama Sistemi Nasıl PARA Kazandırır ?
Bux.to ye üye oldunuz diyelim. Bundan sonra ne ne yapacağız ve nasıl para kazanacağız?
Üye olduktan hemen sonra hemen bux.to ya giriş yapıyoruz ve "SURF ADS"e tıklayip reklamlarımıza tıklamaya başlıyoruz. Her tıklama size 1 cent kazandıracaktır. Elbetki girş yaptığınız zaman anlık olarak 12-30 arasında reklam göreceksiniz. Fakat gün boyu takip ederseniz ara ara farklı reklamların yayınlandığını göreceksiniz. Reklamlara tıkladınız ve nekadar kazandığınızı merak ediyorsanız yine üstte gri rekli yerde bulunan "My Stats" segmesine tıklayarak nekadar reklam tıklamışsınız ve bunun karşılığında nekadar kazanmışsınız anlık olarak gözükmektedir. ( unutmayın reklama tıkladığınızda reklam yeni bir pencerede açılacak ve 30 sn sayacaktır, 30 saniye sonunda Done yazısı ve yeşil bir tik işareti göreceksiniz, bunu gördüğünüzde reklam tıklama işlemi başarılı olmuş demektir )Alertypay Üyelik alımı ve Kullanım Alanları

AlertPay internet üzerindeki 3 büyük sanal bankadan birisidir.
AlertPay'e üye olan herkes para transferi yapabilir. Başka bir kullanıcıdan kendi AlertPay hesabına para alabilir veya başka bir AlertPay hesabına para gönderebilir. AlertPay hesabındaki parayı E-Gold hesabına aktarabilir.
AlertPay birçok servis tarafından (Örneğin eBay Gibi) temel ödeme servisi olarak kullanılır. Bununla beraber birçok servis için ise alternatif
ödeme servisi olarak kullanılmaktadır.
AlertPay'e üye olduktan sonra sizin için bir sanal banka hesabı açılır.
E-Mail adresini bildiğiniz herhangi bir AlertPay kullanıcısından veya AlertPay kullanan şirketlerden para alabilir veya para gönderebilirsiniz.

AlertPay ödeme için birçok alternatif sunmaktadır:

AlertPay'e üye iseniz sitesinden giriş bilgilerinizle giriş yaparak, hesap yönetim panelinden E-Mail adresini bildiğiniz herhangi bir şahıs/kurum/kuruluş a ödeme yapabilirsiniz.
AlertPay'e üye iseniz, AlertPay ödeme servisini destekleyen herhangi bir e-ticaret sitesinden (Örneğin eBay Gibi) alışveriş yapabilirsiniz.
AlertPay Üyelik alımı resimli anlatım
[image]http://img511.imageshack.us/img511/6264/res1pq6.png[/image]
[image]http://img397.imageshack.us/img397/6568/res2pe2.png[/image]
Daha geniş Ayrıntı için adresinden yararlana bilir.
Sorunlarınız için [email protected] adresinden destek alabilirsiniz.

Konuyu Hazırlamam için de bulunan yazıları kullanmama izin veren değerli arkadaşa teşekkür ederim.

 

etakto

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 

etakto

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
BUX.TO PARA FALAN ÖDEMİYOR ARKADAŞLAR. DİKKATLİ OLUN. BENİM 700 DOLARIM GİTTİ, PREMIUM ÜYELİK VE REFLER İÇİN, TAM 15 AYDIR ÖDEME YAPMALARINI BEKLİYORUM AMA ÖDEMİYORLAR, ÖDEMEYECEKLER DE, TAM BİR DOLANDIRICI SİTESİ, ŞİKAYETLERE DE OTOMATİK AYNI CEVAPLARI VERİYORLAR, TEK SÖYLEDİKLERİ "BEKLEYİN". TAMAMEN ALAY EDİYORLAR. ŞİKAYET EDEBİLECEĞİM BİR MERCİ BİLSEM HEMEN ŞİKAYET EDECEĞİM AMA YOK. :mad:
 

bigbon555

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst