Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

PassoLig Hakkında Geniş Bilgi

TReisTR

Ne Mutlu Türküm Diyene
Katılım
9 Tem 2014
Konular
1,486
Mesajlar
2,853
Reaksiyon Skoru
212
Online Süresi
1g 5s 53d
Başarım Puanı
193
MmoLira
129
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
28
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Nedir?

PASSOLİG Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor!
Hem kulüplere, hem de taraftarlarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan PASSOLİG Kart ile, Türk futbolu maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliğini de maksimize ederek, yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu da geçmişte bırakıyor.

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenleme ile kağıt biletler yerini PASSOLİG Kartlar'ına bıraktı, maçlara artık sadece PASSOLİG Kart ile girilmekte. Kartlandırmanın başlamasıyla basılı bilet derdi sona erdi, maçlar elektronik biletlere tanımlanarak müsabakalara çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek artık mümkün.
PASSOLİG Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık PASSOLİG Kartlar'ına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Taraftarların PASSOLİG Kart ile kazandıkları avantajlar yalnızca futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen PASSOLİG Kartlar'la kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca isteyen taraftarlar PASSOLİG Kartlarını kredi kartı olarak da tercih edebiliyor.
Siz de PASSOLİG'in sihirli dünyasına hemen başvurun, bu benzersiz dünyanın sunduğu deneyim ve ayrıcalıkları yaşamaya başlayın.


Ne Sağlar?

Türk futbolunda yeni bir dönem başladı;PASSOLİG dönemi

PASSOLİG Kart, taraftarların stadyumlarda sevdikleri ile birlikte güven içinde maçları izleme fırsatı sunar. Ayrıca günlük hayatın bir çok alanında kullanılabilen PASSOLİG Kart, sporseverlere özel fırsat ve kampanyalardan yararlanma imkanı sağlar.

PASSOLİG Kart'ınızla, • [*=center] Stadyum önlerinde kuyruklarda beklemezsiniz.
  [*=center] Kendi koltuğunuzda oturarak, herhangi bir olumsuzluğa maruz kalmadan, sevdikleriniz ile birlikte rahat ve medeni bir şekilde maç izlemenin keyfini yaşarsınız.
  [*=center] PASSOLİG Kart'ınızı dilediğiniz yerde alışverişte kullanabilir, taraftarı olduğunuz kulübe her harcamanız ile destek olursunuz.
  [*=center] Farklı bir karta ihtiyaç duymadan anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma araçlarında seyahat edebilirsiniz.
  [*=center] PASSOLİG Kart ile üzerinizde nakit para taşımaya gerek kalmadan stadyumlardaki kafe ve büfelerde alışverişlerinizi yapabilir, böylelikle madeni para taşımak zorunda kalmaz ve stadyum girişlerinde sorun yaşamazsınız.
  [*=center] Temassız kullanım özelliği sayesinde, şifreyle uğraşmadan 50
  'ye kadar olan ödemelerinizi 1 saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

  [*=center] Onlarca ayrı sektörden lider markanın, size özel promosyon ve indirimlerinden faydalanabilirsiniz.
  [*=center]Siz de hemen PASSOLİG Kart'ınızı alın, tribündeki güvenli yerinizin yanı sıra fırsatlarla dolu bir dünyaya adım atın.
 • Nasıl Alınır?


Nasıl Alınır?


1. Aşağıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.


2. Cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini ilgili alana girerek, ilk aşamayı tamamlayın.


3. Kart tipinizi seçin.


4. Fotoğrafınızı yükleyin ve ödeme aşamasına geçin.


5. Ödemenizi kredi kartınızla, nakit veya promosyon kodunuzla gerçekleştirin.


6. PASSOLİG Kartınız kurye aracılığıyla belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Ayrıca dilerseniz kartınızı belirli PTT şubelerinden ya da stadyum gişelerinden de teslim alabilirsiniz.


Hemen Başvur

PASSOLİG ile Türk Futbolu Kazanıyor...


PASSOLİG Türk futboluna görülmemiş katkılar sağlıyor


Türk futbolunun uluslararası rekabette daha üst sıralara gelebilmesi, ülkemizin Avrupa ve dünyada daha başarılı olabilmesi için futbola daha fazla yatırım yapılması, kulüpler için taraftara ilave külfet getirmeyen yeni gelir modellerinin geliştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.
Bu amaçla "PASSOLİG" döneminin başlamasıyla kulüplerimizle, taraftarlarla ve TFF ile birlikte Türk futbolunun daha da gelişmesi için çalışıyoruz.
6222 sayılı 'SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN'un spor alanlarının güvenlik ve düzenine ilişkin tedbirleri düzenleyen 5. maddenin 4. ve 5. fıkralarında belirtilen donanım ve altyapının kurulması gibi oldukça yüklü masraflarını üstlenerek Türk futbolunun ivme kazanarak gelişeceğine inanıyoruz.
Dünyanın marka değeri en yüksek ve paralel olarak seyir zevkinin katlandığı ligler ile liglerimizin aynı kalitede hatta bu yeni dönemle beraber daha da iyi olmasını hedefliyoruz
PASSOLİG Kartlar ile Türk futboluna büyük katkılar sağlamaya hazırız.

PASSOLİG dünyası ile;


Türk futboluna, proje süresince PASSOLİG Kartlar vasıtasıyla yaratılacak gelirlerle oluşacak en az 150.000.000 TL tutarında nakit akışı sağlanacak. Kulüplerimiz oluşan bu ciddi gelir havuzundan kendi kartları oranında pay alacak.
Kulüplerimizin, 53,000,000 $ maliyeti olan dünya standartlarında güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri yatırımlarını da üstleniyoruz. Bu sayede kulüplerimizi ciddi bir yatırım maliyetinden kurtarıyoruz.
Sistem sayesinde Türk futbolunun büyük sorunlarından biri olan stadyum olayları en aza inecek. Böylelikle daha fazla seyirci maçlara gelip, takımlarını destekleyebilecek. PASSOLİG Kartlar, kulüplerimiz için büyük bir maddi kayıp olan saha kapatma ve para cezalarının bir daha oluşmaması için çok önemli bir araç olacak.
PASSOLİG Kart vize bedellerinin sadece 7,95 TL'si kartları basan finansal kuruluş tarafından alınırken, geri kalan tutarın tamamı kulüplerimize finansal katkı sağlamak üzere oluşturulan gelir havuzuna aktarılmaktadır. Ayrıca sitede gördüğünüz üzere PASSOLİG Kart sahibi taraftarlara sunulan kampanya ve avantajlar dünyası, vize bedellerinin çok üzerinde bir maddi değer yaratmaktadır.
Ayrıca PASSOLİG Kartlar'ı ile yapılan alışverişlerden de kulüpler ciddi maddi kazanım sağlayacak. Her satılan kartın yanında alışverişlerde kullanılan her kartta Türk futboluna finansal bir artı değer yaratacak.
Türk futbol camiasına ek gider oluşturmadan, kazanılan bu gelirler ile Türk futbolunun uluslararası arenada sahaya daha güçlenerek çıkacağına inanıyoruz.
PASSOLİG dönemi ile Türk Futbolunun altın döneminin başlamasını diliyoruz.


İlk kartım PASSOLİG...Daha önce hiçbir bankadan kartınız yoktu ve alışverişlerinizde sadece nakit kullanıyordunuz. Artık PASSOLİG kartlarınızı kullanarak pek çok fırsat ve faydadan yararlanacaksınız.


İlk kartı PASSOLİG olan siz değerli müşterilerimiz için bazı önemli bilgileri hatırlatmak isteriz:


Nakit alışverişlerinizde karşılaştığınız pek çok olumsuzluk PASSOLİG Kart ile birlikte ortadan kalkıyor. Bozuk para aramakla, para üstü beklemekle uğraşmayacaksınız. Kartınızı kullanacak istediğiniz ürünü alacaksanız.


Kartınızı sadece gerçek mal ve hizmet alımlarınızda değil sanal dünyadaki alışverişlerinizde de kullanabileceksiniz. PASSOLİG Kart'ınız varsa internette alışverişin keyfini süreceksiniz.


PASSOLİG Kart'ınız varsa alışverişlerinizde sadece Türkiye ile sınırlı değilsiniz, tüm dünyadaki Visa/Mastercard üye iş yerleri emrinizde.


Alışverişlerinizde şifrenizi kullanarak güvende olacaksınız. Şifrenizi 0850 724 33 44 PASSOLİG İletişim Merkezi'nden ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına "Şifre" yazıp bir boşluk bırakıp, önce kart numaranızın son dört hanesini sonra bir boşluk daha bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasını yazıp 6033'e göndererek alabilirsiniz. PASSOLİG Kart şifrenizi unutmanız, kartınızın kaybolması/çalınması gibi iradeniz dışında gerçekleşen durumlarda ya da kartınız ile bilginiz dışında herhangi bir işlem yapıldığını öğrendiğinizde hemen 0850 724 33 44'ü arayarak haber vermeyi unutmayın!


PASSOLİG Banka Kartı'nız ve PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart'ınıza bakiye yükleyerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartlarınıza bakiye yüklemek için binlerce PTT şubesi, PTTmatik, Kolay İşlem Merkezi ve N'Kolay İşyeri'ni tercih edebileceğiniz gibi, dilediğiniz bankadaki hesabınızdan kartınıza EFT yaparak da para yükleyebilirsiniz.


PASSOLİG Kredi Kartı ile alışverişlerinizi size özel kart limitinizi kullanarak yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı limitiniz ölçüsünde karşılayabilir, dilerseniz nakit avans limitinizi kullanarak ATM'lerden nakit para çekebilirsiniz.


PASSOLİG Kart'ın, piyasadaki diğer bankaların kartlarından en önemli farklarından biri de anlaşmalı illerde ulaşım kartı olarak da kullanılabilmesi. Aksaray, Düzce, Gaziantep, Kayseri, Kütahya ve Bursa illerinde, PASSOLİG Kart'ınızı toplu taşımada kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu illerdeki dolum noktalarından kartınıza ulaşım bakiyesi yüklemek.


Kampanyalar sayfamızda pek çok fırsatı ve çok özel markalarla size özel yaptığımız kampanyaları bulacaksınız. PASSOLİG size akaryakıttan gıdaya, sağlıktan giyime, sigortadan eğlenceye pek çok avantaj sağlıyor. Kartınızı hemen kullanmaya başlayın PASSOLİG'in ayrıcalıklı dünyasından 100 TL'nin üzerinde ekonomik fayda sağlayın.


Kredi kartınızı kullanırken her zaman bütçenizi düşünerek hareket edin. Kartınız gelir ve giderlerinizi kolaylıkla dengede tutmak için kullanacağınız çok önemli bir araçtır.


PASSOLİG Kart'ınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Sıkça Sorulan Sorular için Tıklayınız ...

Günlük Maç Biletimi Nasıl Alırım?

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle stadyum girişlerinde kağıt bilet devri sona erdi. Maçlara artık PASSOLİG Kart ile giriliyor. Elektronik maç biletiniz PassoLig Kart'ınıza yükleyebilir, stadyum girişlerinde kartınızı kağıt bilet yerine kullanabilirsiniz.

Maç biletinizi nasıl mı alacaksınız? Çok kolay!

www.passolig.com.tr sitesinden PASSOLİG Kart başvurunuzu tamamlayın. Artık PASSOLİG Kart'ınıza para yükleyerek dilediğiniz maça biletinizi alabilirsiniz. Unutmayın, 14 Nisan 2014te yürürlüğe giren 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca PASSOLİG Kart'ınız olmadan stadyumlara giremeyeceksiniz.

Maç biletleri www.passo.com.tr sitesinden, NKolay İşyerlerinden ve NKolay İşlem Merkezlerinden satılacaktır.passo.com.tr sitesinden bilet almak için;

Maç biletinizi almak için www.passo.com.tr sitesine girin.

www.passo.com.tr sitesinde üye ola tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.


Üyeliğinizi oluşturdunuz. Artık istediğiniz maçın biletini www.passo.com.tr'deki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.


Bilet almak için PASSOLİG Kart'ınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart'ınız fiziksel olarak elinizde olmasa da kartınıza para yükleyebilir, www.passo.com.tr üzerinden bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.Biletinizi size en yakın NKolay İşlem Merkezlerinden, NKolay İşyerinden veya AktifPOint anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonundan da alabilirsiniz.


Kombinemi Nasıl Alırım?


14 Nisan 2014te yürürlüğe giren 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uyarınca PASSOLİG Kart olmadan kombine kart sahipleri dahil hiçbir taraftar stadyumlara giremeyecektir.

Kombine almak için PASSOLİG Kartınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart'ınız tarafınıza teslim olduktan sonra kartınıza para yükleyebilir kombine alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kombineler, www.passo.com.tr sitesinden ve satın almak istediğiniz kombine kart sahibi takımların stadyum gişelerinden satılacaktır.

PASSOLİG Kartınız varsa veya başvurunuzu tamamladıktan sonra, www.passo.com.tr sitesinde üye ola tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.

Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından artık istediğiniz takımın kombinesini www.passo.com.trdeki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.

PassoLİG Takımlar


Genel Sıralama

Liglere Göre Sıralama

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

KRUS

Level 1
Katılım
9 Tem 2014
Konular
1
Mesajlar
5
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
20
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0
çok teşekkürler...:ka19:
 

Buenos Aires

Level 9
Katılım
7 May 2014
Konular
3,161
Mesajlar
4,597
Reaksiyon Skoru
205
Online Süresi
1s 46d
Başarım Puanı
248
MmoLira
7
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
27
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler sabitlendi.
 

Certanes

Level 8
Katılım
18 Tem 2014
Konular
687
Mesajlar
3,378
Reaksiyon Skoru
353
Online Süresi
0
Başarım Puanı
160
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
24
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst