Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

te Para Kasmann Yollar

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 488

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

LVL 30 CİVARI VE HİÇ PARA SORUNU YAŞAMADIM

En önemli kural naparsanız yapın ama dilenmeyin kazanacağımız bir kaç k kaybettiğiniz prestijin yerini asla alamaz.

1 Para kasmanın en iyi yolu maymun veya sincaptır inanın çok ama çok faydasını görürsünüz. İmkanları zorlayın ve maymun veya sincap almaya çalışın.

2 Maymun veya sincabınız yoksa kestiğiniz yaratıklarırın başından içinden ne çıktığına emin olmadan ayrılmayın ve çıkanları mutlaka toplayın.

3 Tenha yerlerde görev ypmaya çalışın. böylece çıkan item veya altınınızı kaptırmamış olursunuz.

4 Göreve ayırdınız kadar mesleklere vakit ayırınız, ve sabitleşmiş konulardan olan meslek taktiklerini mutlaka okuyunuz.

5 Düşen bi itemin değerini bilmiyorsanız asla tezgaha koymayınız önce piyasasını araştırınız (mesela forumdaki al/sat bölümünde sorabilirsiniz).

6 Boş vakit buldukca tezgahları gezin piyasasını bildiniz ve ucuz gördüğünüz malları (acil para ihtiyacıncandan satanlar olabilir) mutlaka alın ve gerçek piyasından satın. Alım-Satım işi ii para kazandırır.

7 Hp ve Mp pota para yetiştiremiyorum diyenler otomatik pot yüzdenizi ii ayarların yüksek yüzdeli otomatik pot size çok para kaybettirir.
Ve mesela bi görev yapıyorsunuz bi yaratıkdan onlarca keseceksiniz önce ayarlarınızı yapın mesela komboyla daldınız düşmedi arkasından başka bi hareket yapnız ve az bi canı kaldı üçüncü harekete gerek yok bırakın charınız kendi vuruşla son darbeyi yapsın. şimdi "hadi canım bunun ne alakası var para kazanmayla" der gibi oluyosunuz ama uzun vadede çok faydasını görürsünüz.

8 İşinize yaramayan itemleri "vaktim yok" diyerekden eskiciye satmayın mutlaka tezgah açın. Eğer internet cafelerde oynuyor veya gerçekden vaktiniz yoksa eskicinin verdiği fiyattn 5-10 k üzerine kısa süreli tezgahlar açın çatır çatır satarsınız eskiciye vermekdende daha iidir.

9 Tezgahdan bi item alırken mutlaka pazarlık yapın Türkse sohbet edin yabancıysa dilini bilmenize gerek yok pazarlığın dili evrensel.

10 Kasaya her gittiğinizde küçükde olsa bi miktar para bırakın ve kasadaki paranızı hep yok sayın çünkü para adamı dürter. yani üzerinizde yüksek paralarla gezmeyin böylece tezgah oyunlarına gelmezsiniz dilencilerede kanmazsınız çünkü üzerinizde para yoktur.

11 Çıkan okları (eğer okcu deilseniz saklayın) bulundunuz köyden uzak yerlerdeki görevlere giderken fazladan pot ve sakladığınız oklarla gidip kısa süreli tezgahlar açıp ufak karlarla satın ii para kazandırır.
Görevi bırakıp pot ve ok için köye dönmek istemeyenler kapışacaktır malları.

12 Lag olduğu durumlarda köpeğinizi (eğer varsa) çıkartmayın her ölümü 50k.

13 Bir yerden bir yere giderken ben hiç at almam hızlı koşunuzun lvlni yükseltmeye bakın bi zaman (tam zamanını bilmiyorum) sonra 10 lvl bi attan daha hızlı gider olursunuz.

Aklıma gelenler bu kadar umarım bi faydası olur para hemen hemen her oyunda olduğu kadar bu oyundada çok önemli çünkü....

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst