Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Power leveling(yeni)

• Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 785

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadarslar foruma yeni geldim bu ilk mesajım sro da yeni sayılırım avrupada 23 lvl e kadar kastım. Avrupalılar icin 23 lvl i nasıl kastıgımı acıklıcam

Oncelikli olarak levelime gore en az zamanda en cok yaratıgı oldurerek en cok exp alan yeri sectim. Mesela sahilde deniz kızları var seirenler onlara tek vuruyorum ve seri kesiyorum.

1-3 grass???
3-5 edanap
5-8borai wolf-kaarus wolf

8 lvl de item alıyoruz. Blacksmith den 16 lvl e kadar baska bir item alamıcagımız icin (armorlar baska tabii bi oneri olarak magic damege e koruyan armorları secin) stall dan almamız gerekiyor.

8-13 borai ve wolf lerde takılın

14 lvl de pot almaya gidiyoruz. (para varsa 11 lvl den sonra kullanmaya baslayın)

Geldik 14 lvl e. Eyer item bulduysanız isiniz kolaylastı. Ayılara gidiyoruz. Onlar bilmemne waterfall'dalar. Tek cakıyorsanız isiniz kolay. 16 lvl i orda olursunuz.

16 lvl hemen silah alıyoruz. Ayılarda 1 lvl veya 0.5 lvl atlayın. Sonra polimenus lara gidiyoruz.Partylere girmeyin exp azalıo kendiniz seri seri kesin. Generallerin sık spawn oldugu yerde durun. 17 lvl olduk. Artık bir kasma yerimiz var. Polimunuslar. Sahildeki yaratıklara tek cakıcak silahı bulana kadar orda takılın. Bulduktan sonra orda kasın biraz. Daha sonra ne haliniz varsa gorun:D
NOTLAR:
1-SIKILMAYIN HEP BIR SEYE ODAKLANIN
2-MACERAYA ATILMAYIN (ben cine gitcem,surdaki canavarlar nasıl,su sehir nasıl)
3-PK YAPARAK ZAMA HARCAMAYIN
4-CAPTURE THE FLAG A KATILMANIZI ONERIRIM HEM PARA KAZANIRSINIZ HEMDE OYUNUN ZEVKI CIKAR.
5-Bot,Mod,beles bilmemne programı kullanmayın. Loader haric.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)