Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Hızlı Seviye Atlama

  • Konbuyu başlatan YouJin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 3K

YouJin

Level 10

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Kasarken kullanılması gerekenler:

İtemler
Tecrübe İksiri (Hergün Marketteki AşkTaşından 1 saatlik alabilirsiniz.)
Atak pot (BakımPaketi)
Defans pot (BakımPaketi)

Silah ve Yetenek
Savaşçı için: silah olarak Asa, yetenek olarak Kar
Ninja için: silah olarak 1 Katana ve 1 Gürz, yetenek olarak Gazap
Truvan için: silah olarak 2 Gürz, yetenek olarak Gazap

Yetenek nerden alınır? diye soran olursa işte resimdeki SeyyarSatıcı(414,362) dan alıyoruz.
Sınıf yetenekleri almak içinse resimdeki yere gidip mavi ışınlayıcıdan geçiyoruzve hangi sınıfa bağlıysak o sınıfın tanrısına gidiyoruz.(Ben Ninjayım bu yüzden RüzgarBilge ye gittim)


Sınıflar ve Tanrıları:
Savaşçı: SavaşçıTanrı
Okçu: OkçuTanrı
Ninja: RüzgarBilge
Truvan: YıldızTruvan
Taoist: AyTaoist

Ve Anlatıma Başlayalım.

Öncelikle özelliklerine göre en rahat seviye atlayan karakter sınıfları Savaşçı ve Okçudur. Bu sınıfların avantajı Savaşçıların Süpermen adlı EG yeteneğidir, bu yetenekle seviyenize yakın canavarları çok rahat kesmenizdir böylece çok hızlı kasabilirsiniz ve Okçularında Çoklu Ok ve Uçuş yeteneğidir, bu yeteneklerle yüksek seviye canavarlar size yüksek atak yapacağı için uçarak çoklu saldırı yapıp rahatça kasabilirsiniz.

Öncelikle yeni karakterinizle oyuna girdiğinizde altta Görev kısmına tıkladıktan sonra Kabul Et'e tıkladığınızda başlangıç görevlerini yaparak 20-25 Seviye olursunuz.

20-25 seviye olunca Şehir kapısındaki Kaptandan canavar kesme görevi alıp hızlıca yapın ama bu görevleri günde 3 kere alabilirsiniz.Bundan sonrası sınıf olarak devam edelim.

Savaşçı Sınıfı:

Öncelikle Savaşçılar için Asa silahını ve Kar yeteneğini almanızı öneriyorum.
Savaşçılar 40-45 olduktan sonra 60 seviyeye ulaşana kadar Maymun Dağında Görevler ve Tecrübe İksiri alarak çok rahat kasabilir. Seviye 60dan sonra Çöl Şehrinde görev yaparak kasmalısınız, 70 seviyeden sonra Kuş Adasında Kuş Adamlarda 90a kadar Görev ve Tecrübe İksiri alarak kasabilirsiniz. 90dan sonra DoğanKral da 95e kadar kasın.Burdan sonrasında Kuş Adasında işimiz bitiyor bir şekilde 2000 erdem puanı(70 seviye altındaki oyuncuları Takıma alarak seviye atlatınca gelir) yapın ve Labirente girin(İkiz Şehir 395,236 Simon ile konuşarak girebilirsiniz.) ve burada 100-105 e kadar kasın.Labirenttende artık çıkabilirsiniz buradan sonra Süper CennetYelpazesi ve Elite YıldızKule görevlerini yapmanızı öneriyorum, Camit Mağaraya Girin (Çöl Şehir 472,643 CamitMağaraElçisi) Tecrübe İksiri ve Süpermen ile burada kasmaya devam edebilirsiniz.

(90-100 arası zorlanırsanız sınıf tanrınızdan bonus ekipman görevleri alın ve yapabildiklerinizi yaparak görev sonunda gelen tecrübe topları ile seviye atlayabilirsiniz. Gerekli linkler kısmına bakın)


Okçu Sınıfı:
Okçular Maymun Dağında 50-55 seviyeye ulaştığında Kuş Adasında Tecrübe İksiri alarak 73 seviyeyi çok rahat kasabilir. 73de (500lük oklardan kullanabilmek için 73 Seviye olmanız gerekmekte) kendinize 2000 erdem puanı(70 seviye altındaki Takıma alarak seviye atlatınca gelir) yapın ve Labirente girin(İkiz Şehir 395,236 Simon ile konuşarak girebilirsiniz.) ve burada 100 seviyeye kadar kasın sonra çıkın ve CamitMağaraya girin(Çöl Şehir 472,643 CamitMağaraElçisi) ve Tecrübe İksiri alıp uçarak çok çok rahat seviye atlarsınız.

(90-100 arası zorlanırsanız sınıf tanrınızdan bonus ekipman görevleri alın ve yapabildiklerinizi yaparak görev sonunda gelen tecrübe topları ile seviye atlayabilirsiniz. Gerekli linkler kısmına bakın )

Diğer Sınıflar:
20-25 seviyeden sonra canavar kesme görevleri ile 40-45 olun ve Maymun Dağında kasmaya başlayın burada görevlerle birlikte 55-60 olun ve Çöl Şehrinde kasmaya başlayın burada görevlerle 70-75 olana kadar kasın ve sınıf tanrınızdan bonus ekipman görevleri alın ve yapabildiklerinizi yaparak görev sonunda gelen tecrübe topları ile seviye atlayabilirsiniz. 80-85 olunca Kuş Adasında Kuş Adamlarda kasın 88 olunca KuşAdası görevleri açılacak görevleri yaparak 95 e kadar kasın ve bir şekilde 2000 erdem puanı(70 seviye altındaki Takıma alarak seviye atlatınca gelir) yapın ve Labirente girin(İkiz Şehir 395,236 Simon ile konuşarak girebilirsiniz.) burada 100-105 olunca çıkın ve Süper CennetYelpazesi ve Elite YıldızKule görevlerini yapmanızı öneriyorum bunları yapınca Camit Mağaraya Girin (Çöl Şehir 472,643 CamitMağaraElçisi) Tecrübe İksiri alarak burada kasmaya devam edin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Sahibi
Konu Sahibi

YouJin

Level 10
Hızlı seviye atlamak için farklı teknikleri olanlar paylaşırsa seviniriz. :)
 

Vrofty

Level 5
benden tavsiye 70e kadar şehir kaptanlarının verdiği görevlerde kasın 70 ten sonra bu sınıf ustalarından alınan içinden item ve exp ball veren görevler var onlarlada 120ye kasabilirsiniz 1 ayda ben öyle kastım ama çok fazla para sıkıntısı çektim para kasma konusunda bi fikrim yok malesef
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst