Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Nasıl bir karakter oluştururum?

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
  • 1. Komik Resim Yarışması
  • Turkmmo 2009 Yılının En Aktif Üyesi

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

1. Bir Sunucuya Giriş Yap: Güncel ve çalışan bir oyuna sahip olduğunu varsayarak, bu şekilde gözüken bir giriş ekranıyla karşılanman gerekir:
a. Sol tarafta sunucu grupları listesi vardır. Bir sunucu grubu ismi üzerine tıkladığında, sağ tarafta mini resimler listesi alacaksın. Her mini resim karakterlerinden biri barındırabileceğin bir sunucudur. Oynamaya başlamak için birini seç.
b. Sağlanan boşluğa hesabını gir.
c. Sağlanan boşluğa şifreni gir.
d. Oyuna başlamak için ‘`Giriş`` butonuna bas.


Kısa süre için, gerçek oyunun başlamasından bir önceki kısım olan karakter oluşturma ekranına yönlendirileceksin. Eğer bağlanma sırasında bir hata oluşursa, lütfen üstteki adımları doğruca yapıp yapmadığını kontrol et. Sonra tekrar dene. Bu problemi çözmezse, SSS veya destek forumumuzu dene.
2. Sınıf & Cinsiyet Seçme: Bir Truvan, Savaşçı, Okçu, Ninja veya Taoist olmayı seç. Ateş Taoist ve Su Taoistler oyunda sonradan alabileceğin adımlardır ve başlangıçta ikisi de basit olarak Taoisttir.
Bir karakterin üzerine tıklayarak onun alt kısmındaki kısa tanımını okuyabilirsin. Eğer hoşuna giderse, devam etmek için ‘`İleri`` butonuna tıkla.


3. Görünüm & İsim: Görünümünü verilen iki seçenekten seç. Her karakter sınıfının her cinsiyetinde iki değişik görünüm vardır. Bunların dövüş esansında bir üstünlüğü olmamakla birlikte, oyuna kişisel tarzda bir görünüm eklerler.
Pencerenin ortasındaki sağlanan boşluğa karakterinin ismini yaz. Tahrik edici ve hakaret içerikli isimler kabul edilmez.Detaylar için resmi oyun rehberindeki karakterleri isimlendirmeki soruya bak.
Görünüm tarzın ve karakter isminden memnun kaldıysan, ilerlemek için ‘`Karakteri Oluştur`` butonuna tıkla. Bazen aynı isimde başka bir karakter olduğundan dolayı, ismini değiştirmen gerekebilir. Değilse, karakter oluşturman başarılı bir şekilde sonlanmalıdır!


4. Oyuna tekrar bağlan: Karakterini başarılı bir şekilde oluşturduktan sonra, bilgiler seçtiğin sunucuda barındırılacaktır.Giriş ekranından tekrar o sunucuya bağlan ve karakterinle oynamaya başlayacaksın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Üst