Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Oyunu Nasıl yükleyebilirim

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
  • 1. Komik Resim Yarışması
  • Turkmmo 2009 Yılının En Aktif Üyesi

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

1. Sistem Gereksinimini Kontrol Edin: Fetih`i kurmadan önce lütfen bilgisayar özelliğinizin aşağıdaki gereksinimleri karşılamış olduğuna emin olun.


i.Windows 98(SE)/2000/XP/Vista/Windows 7.
ii. 800 MHz veya daha hızlı işlemci.
iii. 128 Megabyte RAM.
iv. 16MB veya daha yüksek RAM`li Vidyo Hızlandırıcı Kart (3D Grafik destekli).
v. 1 Gigabyte sabit sürücü boşluğu.
vi. 56 Kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı.
vii. Uyumlu vidyo ve ses kartı ile DirectX 8.1 veya daha yüksek.

2. Kullanıcı Yazılımı İndirme: Resmi indirme sitesindeki seçenekleri kullanarak oyun yazılımını bilgisayarınıza indirin. İndirme süreci bağlantı hızınıza bağlı olarak bir iki saat kadar olabilir.

Eğer kurma CDsi varsa kullanıcı yazılımı indirmeniz gerekmez. CD bilgisayara takıldığında yükleme otomatik başlatılacaktır. CD`ye resmi sitemizin Satış sayfasında sipariş verebilirsiniz.

3. DirectX / Sürücüler`i Güncelleme: Önce DirectX8.1 veya daha yüksek sürümü yükleyin, aynı şekilde grafik kartınız için de en yeni sürücüleri yükleyin. Eğer sürücüleriniz zaten güncel durumda ise, sonraki adıma devam edebilirsiniz.

4. Oyun Yazılımının Kurulması: İndirdiğiniz otoçalışan dosyaya çift tıklayın ve sonra yönergeleri takip ederek oyunu kurun. Kurulum otomatik tamamlanmalı ve oyun ikonu masa üstüne koyulmalıdır.

Eğer CD`den yüklüyorsanız, sadece CD`yi CD-ROM`a takın. Kurulum otomatik başlamalıdır, ama eğer başlamadığı takdirde böyle yapın, Bilgisayarım`ı açın, CD-ROM sürücüye çift tıklayın, ve sonra Fetih ikonuna çift tıklayın. Kurma programının yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlayın. Oyun tamamen yüklendikten sonra, masa üstünde bir Fetih kısayolu eklenecektir.
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Değerlendirme
0
Cevaplar
1
Görüntüleme
61
Değerlendirme
0
  • Sabit
  • 5.00 yıldız(lar) 1 Oy
2 3
Cevaplar
10
Görüntüleme
2K
Değerlendirme
0
Cevaplar
2
Görüntüleme
363
Değerlendirme
0
Üst