Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

İttifak Sayfası Kurulumu

Deimosx

Level 8

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

İttifak Sayfası Kurulumu


 • İttifak Logosu -

  1) İttifakı Yöneti Tıklayın ''İttifak Logosu'' Yazan Bölüme Resim Adresini Yapıştırın ve Kayıt Ediniz. (Ekran Görüntüsündeki Gibi)
 • İttifak Sayfasına Resim Koyma -

  1) İttifakı Yöneti Tıklayın''Herkese Açik Metin'' Bölümüne
  Şeklinde Kodu İstediğiniz Bölüme Yerleştirin, Kayıt Edin
 • İttifak Sayfası Arka Planı -

  1) İttifakı Yöneti Tıklayın ''Herkese Açik Metin'' Bölümüne ''[background image="Arka Plan Resim Adresi"]İttifak Ana Sayfasına Koyacağınız Bir Yazı[background]'' Kodunu En Üst Bölgeye Yerleştirin ve Kayıt Ediniz. (Ekran Görüntüsündeki Gibi)
 • İttifak Sayfası Yazılarını Renklendirme - ,

  1) İttifakı Yöneti Tıklayın ''Herkese Açik Metin'' Bölümüne ''[color=Renk Kodu]Yazı[/color]'' (Renk Kodları İngilizce Renk İşimleri Olmalıdır. Örnek : Red, White, Yellow Vs.Vs.) Kodu İstediğiniz Bölgeye Yerleştirin ve Kayıt Ediniz. (Ekran Görüntüsündeki Gibi)
 • İttifak Sayfasına Link Verme - ,

  1) İttifakı Yöneti Tıklayın ''Herkese Açik Metin'' Bölümüne ''[U R L=http://Link]Yazı[/U R L]'' Olarak Yerleştiriniz (U R L Yazan Kısımlardaki Boşlukları Kaldırınız Yani URL Şekline Getirin ve Kayıt Edin. (Ekran Görüntüsündeki Gibi)
 • İttifak Sayfasına Müzik Koyma - Şuan Bu Versiyonda Çalışmamaktadır v 0.80  NOT: Sorularınızı : Yardım ve Sorular Bölümüne Sorunuz
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
0
Görüntüleme
967
Değerlendirme
0
Cevaplar
11
Görüntüleme
661
Değerlendirme
0
Üst