Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Resident Evil 5: Desperate Escape Detayları

ZeroSystem

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
1 Kas 2009
Konular
185
Mesajlar
770
Beğeniler
58
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINCapcom Resident Evil 5'in ikinci indirilebilir bölümü olacak Desperate Escape'in detaylarını açıkladı.

Xbox Live'de 3 Mart, PSN'de 4 Mart'ta yayınlanacak olan BSSA ajanı Josh Stone'nun Jill Valentine'e Tricell tesisinden kaçmasına yardım edişini konu alıyor. Jill bir beyin kontrol cihazının etkisinden sonra bitkin bir hale gelmiştir, fakat ikili birlikte karanlığı yenmek zorundadırlar. Onların büyük amaçları ise Chris Redfield ve Sheva Alomar'a Albert Wesker ile yapacakları son savaşta yardımcı olmaktır.

Desperate Escape'in yanında Capcom ikinci Kostüm Paketi'ni de yayınlamayı planlıyor. Kostüm paketi Chris'i Heavy Metalci, Sheva'yı ise iş kadını görünümüne sokacak.

Baştan hatırlatmamız gerekirse ilk bölüm olan Lost in Nightmares ve ilk kostüm paketi 17 Şubat'ta Xbox 360 için, 18 Şubat'ta da PS3 için yayınlanacak. Desperate Escape ise ikinci kostüm paketiyle birlikte 3 Mart'ta Xbox 360 için 4 Mart'ta da PS3 için yayınlanacak.
 
Üst