Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


WarRock'tan yılbaşı fırsatı!

FeeLTheGame

Level 11
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Eki 2009
Konular
3,049
Mesajlar
6,709
Reaksiyon Skoru
178
Başarım Puanı
256
MmoLira
-1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
GamersFirst, yılbaşı tatiline özel etkinlikler düzenleyerek oyuncuların yeni yılını kutluyor, etkinlikler kapsamında Frosty Frag Festivali de War Rock’a geri dönüyor.

GamersFirst’ün (GamersFirst – Free To Play Multiplayer Online Games, Free MMO, Fantasy MMO, Online FPS, Free Multiplayer Car Racing, Adventure, Shooting & Strategy Games Online) yayınladığı en önemli MMORPG oyunlarından biri olan War Rock’ta yeni yıl etkinlikleri başlıyor. Çeşitli etkinliklerle birlikte Frosty Frag Festivali de 17 Aralık 2009 - 7 Ocak 2010 tarihleri arasında oyuncuları sürprizlerle buluşturuyor. Oyuncular tatil boyunca yeni eşyalar alma imkanına sahip olacak ve bu sezonun keyfini yeni Medic, Engineer ve Heavy Trooper hediye kutularıyla çıkaracaklar. Dahası, oyuncular düşmanlarını bu tatile özel el bombalarıyla karşılayacaklar.
Tatil sürprizleri arasında pek çok promosyon da yer alıyor. Örneğin; 400 GamersFirst kredisi harcayan oyuncular ücretsiz bir eşya kazanıyor. Diğer sürprizse sekizinci Slot Mania’nın geri dönmesi. Oyuncular, yalnızca Aralık ayına özel olarak daha önce görmedikleri üç silaha sahip oluyorlar. Ayrıca yıl boyunca en beğenilen silahları ve premium özellikleri yalnızca Aralık ayına özel olarak kiralama fırsatı sunuluyor.

Oyun içi etkinlikler arasında yer alan Frosty Frag Festivali’nde özel tatil haritaları veriliyor ve Marien ile Velruf, özel tatil grafikleriyle yılbaşı görümleri kazanıyor. Ayrıca XP Boost kapsamında da oyunculara ilave %5 deneyimle birlikte yılbaşını kutlamak üzere kardan adam kafası hediye ediliyor.
 
Üst