Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

ReaLongju2 rezillik... qirin bakem

'Metin2 Pvp Serverler | Server Tanıtımı' forumunda sphenix tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122
  1. sphenix

sphenix Level 4 TM Üye

0   0   0

43
    496
    11
    77
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

oyun eidt dolu admin welet 10 11 yasında heralde oquldan kactm muhabbeti actı...

acmıs kendıne car editlemiş yani herkeze 20k 20k wuruyo hrkezde aslan plaka onda kraliyet war... qirmeyin derim ztn ipsini wercez turk m2 shiblerine mahkemelık olcaklar olmazlarsa biz saldırcaz servere... Hadi G.olsn qirmeyin bence servere 5 para edms

2. enba342

enba342 Level 2 Üye

0   0   0

15
    78
    6
    57
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

edms ne türkçe konuş türkiyede konuşuyosun böyle süslü sandığınız sözlerle türkçe yi katledeiyorsunuz.

3. ugurboz1

ugurboz1 Level 1 Üye

0   0   0

1
    8
    0
    50
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Bok gibi server ya Cok salak gm leri var char actim edit olmayan gm leri aliom ws de bana kill cekiolar Pitbull admin habire edit die bana dalio cok salak gm leri var hic tavsiye etmem hepsi bebe gm kullanmayi bilmiolar anca kill anca gorunmez daliolar :S

4. sercan97

sercan97 Level 4 TM Üye Üye

0   0   0

82
    322
    49
    92
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

aynen ,qrenc bı sw ıtemlerını hıc satmıyolar