Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


EpicDuel

leonidas71

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
10 Eki 2009
Konular
1,529
Mesajlar
3,560
Reaksiyon Skoru
111
Başarım Puanı
170
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Arkadaşlar bu oyunu arıyorsunuz alın linki veriim oynayın harika bir oyun ben yeni başladım 11 levelim harika EpicDuel - Free MMORPG for your web-browser | No downloads. No installation. Play for free!


Oyunun konusu:

Kurucusu's Duel Master Armor
For the next 30 days only, players may purchase the Founder Duel Master Armor. Sonraki 30 gün boyunca sadece oyuncular Kurucu Duel Master Zırh satın alabilirsiniz. This powerful, rare armor comes with impressive stat boosts and crucial defenses to give players an edge in battle. Bu güçlü, nadir zırh etkileyici stat artırır ve en önemli savunma oyuncular savaşta bir avantaj sağlamak için gelir. With a unique design for each class and gender and full color customization, players can create a look that is as eye-catching as it is intimidating. Her sınıf ve cinsiyet ve tam renkli özelleştirme için benzersiz tasarımı, oyuncular göz gibi bir benzeri olarak korkutucu bir alıcı oluşturabilirsiniz.Remember, this armor will never be offered again, so grab it now before your opponents do! Bu zırh daha, önce muhalifleri bunu, şimdi yakala teklif asla unutmayın!


EpicDuel (Beta-Evolution) EpicDuel (Beta-Evolution)
EpicDuel is a player-vs-player MMO that plays in your web browser. EpicDuel bir oyuncu-vs-player MMO olduğunu tarayıcınızda çalış. Explore, chat, battle, earn credits, and gear up with weapons, armor and battle items. Create a free account and play instantly in your browser. ,,, Kredi kazanmak savaş sohbet keşfedin ve silahlar, zırh ve savaş öğeleri ile dişli. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve anında tarayıcınızda oynarlar. No installation. Hayır tesisat. Free to play! Oynaması bedava!


Customize your character and battle in 1v1 and 2v2 player vs player battles! Özelleştirin karakter ve 2v2 oyuncu vs oyuncu 1v1 savaşlarda ve savaş!

The Big Announcement Revealed! Big Duyuru Revealed!
Did the underworld just freeze over? Just over don yeraltı mi? Zhoom, Captain Rhubarb, Oishii, Thyton and... Zhoom Yüzbaşı Ravent, Oishii, Thyton ve ... Artix working alongside the EpicDuel team? Artix EpicDuel takım birlikte çalışıyor? The secret is out! Gizli out! To take EpicDuel to the next level we have joined forces with the team at Artix Entertainment ! Biz Artix Eğlence de ekibi ile güçlerini birleştirdi sonraki seviyeye EpicDuel çekmek için! The EpicDuel team is still completely in charge and running the game, but Artix has provided us with powerful new servers on their gigabit network and full access of their art, programming and player support staff. EpicDuel ekibi sorumlu hala tamamen ve oyun çalışıyor, ama onların Artix Gigabit ağ üzerinde yeni ve güçlü sunucular ve sanat, programlama ve oyuncu destek personelinin tam erişim bize sağlamıştır. After four intense weeks of creating new weapons, features, and game improvements we are excited to be releasing Beta Evolution from the war room here at the Secret Underground lab. Oyun gelişmeler yeni silahlar, özellikler oluşturma dört hafta yoğun ve sonra biz Secret Underground laboratuarda savaş oda buradan Beta Evolution olmak serbest bırakmak için heyecanlıyız. (Crazy, huh?) If you supported EpicDuel in the in the beginning then you just won the jackpot. (Crazy, ha?) Eğer EpicDuel desteklenen başında o zaman sadece ikramiye kazandı. ALL Elite accounts are officially being "Super Grand fathered in!" TÜM Elite hesapları resmi olarak "Süper Grand babası vardır!" Read on to see all of the new features, items and improvements in the latest release of EpicDuel! Okumak EpicDuel en son sürümü tüm yeni özellikler, ürün ve gelişmeleri görmek için!


Chat and explore the world of Delta V Sohbet ve Delta V dünyayı keşfetmeye

New Features Yeni Özellikler

20 New Items 20 Yeni Öğeler
New weapon type! Yeni silah türü! Bazookas (Auxiliary Weapons) Bazookas (Yardımcı Silahlar)
3 new NPCs, many old ones updated! 3 yeni NPCs birçok eskilerini güncellendi!
New character face styles Yeni karakter yüz stilleri
Player Housing (Phase I) Oyuncu Konut (Faz I)
Battle engine improvements Battle motor iyileştirmeler
Character models now have hips for better animation (3500 frames edited) Karakter modelleri şimdi (3500 kare) Düzenlenmiş iyi animasyon için kalça var
Varium Implemented (Elite has been "Super Grand fathered" in! CONGRATULATIONS!) Varium Implemented (Elit "babası"! TEBRİKLER Super Grand olmuştur!)
Centralized Buddy LIst Merkezi Buddy List
Balanced Skills per latest forum requests Son Forum istekleri başına Dengeli Becerileri

Each class has 11 skills and a talent tree Her sınıfta 11 beceri ve yetenek bir ağaç var

Game Engine version 1.0.5 Improvements Oyun Motoru sürüm 1.0.5 Gelişmeler

Officially the 1st game to use the Master Account System: "One account to rule them all!" Resmen 1. oyunu Master Hesap Sistemi kullanmak için: "Bir hesap hepsini kuralın!"
Epic Duel is now running on multiple servers Epic Duel anda birden çok sunucu üzerinde çalışan
4 new bigger, faster game servers on a gigabit network 4 yeni, daha hızlı oyun sunucuları, gigabit ağ üzerinde daha büyük
New dedicated Database server with a full database & server side code rewrite Tam bir veritabanı ve sunucu tarafı kodu ile Yeni adanmış Veritabanı sunucusu yeniden yazma
Massive Security and Player protection improvements Masif Güvenlik ve Oyuncu koruma iyileştirmeler
Spam Prevention Spam Önleme
Cross-server Ban Manager Cross-sunucu Ban Yöneticisi
Factions now work across multiple servers Hizip anda birden çok sunucu üzerinden çalışmıyor

Bazookas and new NPCs have just been added Bazookas ve yeni NPCs sadece eklendi

Coming Next Önümüzdeki

Leaderboards & Character pages (Rewriting the code to bring the pages up ASAP) Leaderboards & Karakter sayfaları (kod Yeniden Yazma) ASAP kadar sayfaları getirmek için
Varium will be become available for purchase for the 1st time next Friday (includes Founder Status & Exclusive Founder Armor) Varium 1st time için satın alma için kullanılabilir hale gelecek Cuma olacak () Kurucu Durum & Exclusive Kurucu Armor içerir
Player Housing (Phase 2: Customizability) Oyuncu Konut (Faz 2: Customizability)
New and easier to read level up screen Yeni ve seviye ekranı daha kolay okunur
More armor & weapons Daha fazla zırh ve silah
New category: Consumable Items Yeni Kategori: Tüketilebilir Öğeler
Player Tournaments Oyuncu Turnuvalar
2vs1 NPC Battles 2vs1 NPC Battles
1,000,000th Battle! 1.000.000 th Battle!
EpicDuel is growing faster than ever with players for you to battle from 78+ countries around the world! EpicDuel her zamankinden daha hızlı 78 dan savaş sizin için oyuncularla büyüyor + ülkelerde dünya çapında! We would like to thank all of our existing players for their support and making this possible! Hepimizin destek için mevcut oyuncular teşekkür etmek ve bu mümkün yapmak istiyorum!
 

emre_de99

Level 5
TM Üye
Katılım
20 Ağu 2009
Konular
62
Mesajlar
528
Reaksiyon Skoru
17
Başarım Puanı
87
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
oyun çok güzel herkese tavsiye ederim
 

metincandincer

Level 1
Üye
Katılım
22 Tem 2010
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
39
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 

fps14

Level 4
TM Üye
Katılım
5 Tem 2010
Konular
6
Mesajlar
266
Reaksiyon Skoru
8
Başarım Puanı
59
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler..
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
leonidas71

leonidas71

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
10 Eki 2009
Konular
1,529
Mesajlar
3,560
Reaksiyon Skoru
111
Başarım Puanı
170
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
beyler oyun güzel yazıda siteden alıntı ing-çeviri
 
Üst