Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Transformers Oyunu

'Oyun Dünyası' forumunda ZeroSystem tarafından 17 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. ZeroSystem

  ZeroSystem Level 5 TM Üye

  0   0   0

  185
  770
  58
  107
  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0

  Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN
  Activision yeni bir Transformers oyununun şu anda yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Transformers: War for Cybertron adında olacak oyun Transformersların ana gezegeninde geçecek ve kahramanlarımızın nasıl dünyaya geldiklerini anlatacak. Oyun The Bourne Conspiracy oyunuyla daha önceden aşina olduğumuz High Moon Studios tarafından geliştiriliyor. Hasbro'dan Aaron Archer konuyla ilgili aşağıdaki açıklamaları yaptı.

  "Hasbro Transformers'ı yeni hikayelere sürüklemek için Activision'la birlikte ilk kez çalışıyor. Onlar bu olayı Transformers tarihindeki çok önemli bir an olarak tanımlıyorlar."

  "Bu dikkat çekici oyun bize Transformers kültüründeki kritik bir olayı anlatmamıza yardımcı oluyor, ayrıca birkaç yıl öncesine kadar yalnızca hayalini kurabildiğimiz gelecek hikayeler içinde bu bir ölçüt olarak kullanılacak."

  Oyunda iki farklı hikaye kurgusu olacak. Autobot cephesinde kahramanların gezegenlerini nasıl kurtarmaya çalıştıklarına şahit olurken, Decepticon cephesinde ise onların bir kez daha ne kadar şeytani olduklarını göreceğiz. Ayrıca ilk kez bir Transformers oyununda takım dayanaklı online co-op mod olacak, bunun yanında oyunda çeşitli multiplayer modları da bulunacak. Transformers: War for Cybertron Xbox 360, PS3, PC, Wii ve DS platformları için yayınlanacak.
   

Sosyal Medya