Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Transformers Oyunu

ZeroSystem

Level 5
TM Üye
Katılım
1 Kas 2009
Konular
185
Mesajlar
770
Reaksiyon Skoru
58
Başarım Puanı
107
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Activision yeni bir Transformers oyununun şu anda yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Transformers: War for Cybertron adında olacak oyun Transformersların ana gezegeninde geçecek ve kahramanlarımızın nasıl dünyaya geldiklerini anlatacak. Oyun The Bourne Conspiracy oyunuyla daha önceden aşina olduğumuz High Moon Studios tarafından geliştiriliyor. Hasbro'dan Aaron Archer konuyla ilgili aşağıdaki açıklamaları yaptı.

"Hasbro Transformers'ı yeni hikayelere sürüklemek için Activision'la birlikte ilk kez çalışıyor. Onlar bu olayı Transformers tarihindeki çok önemli bir an olarak tanımlıyorlar."

"Bu dikkat çekici oyun bize Transformers kültüründeki kritik bir olayı anlatmamıza yardımcı oluyor, ayrıca birkaç yıl öncesine kadar yalnızca hayalini kurabildiğimiz gelecek hikayeler içinde bu bir ölçüt olarak kullanılacak."

Oyunda iki farklı hikaye kurgusu olacak. Autobot cephesinde kahramanların gezegenlerini nasıl kurtarmaya çalıştıklarına şahit olurken, Decepticon cephesinde ise onların bir kez daha ne kadar şeytani olduklarını göreceğiz. Ayrıca ilk kez bir Transformers oyununda takım dayanaklı online co-op mod olacak, bunun yanında oyunda çeşitli multiplayer modları da bulunacak. Transformers: War for Cybertron Xbox 360, PS3, PC, Wii ve DS platformları için yayınlanacak.
 
Üst