Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Star Wars Episode 1: The Phantom Menace (PS2)

'Oyun Hileleri' forumunda ßéLa_07 tarafından 17 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. ßéLa_07

  ßéLa_07 Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz. Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

  Oyun hileleri hilesi

  Ana menüde "Options" seçeneğinin üzerine gelin (ama girmeyin). Üçgen, Yukarı, Sol, L1, R2, Kare, Yukarı, Sol tuşlarına sırayla basın. Eğer kod çalışırsa bip sesi işlemi onaylayacak.

  L1 + Select + Üçgen tuşlarının hepsi birden basılıyken "droid test debug menu" açılacak ve içinde seviye seçimi, FMV sequence (filmler), sound test, ve ölümsüzlük seçenekleri çıkacak.

  Seçtiğiniz seviyeden başlamak için "cheat menüsü"nden çıkın ve yeni bir oyuna başlayın. Filmleri seyretmek için (FMV sequences) veya oyundaki sesleri dinlemek için cheat menüsündeyken seyredeceğiniz/dinleyeceğiniz klibi seçip X tuşuna basın.

  Cheat menüsünü istediğiniz zaman L1 + Select + Üçgen tuşlarına beraber basıp açabilirsiniz. Dipnot: Playstation hileleri PAL yada NTSC sistem farklılığından dolayı çalışmayabilir, lütfen hangi sistem olduğuna dikkat ediniz.
   

Sosyal Medya