Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Mortal Kombat: Shaolin Monks (Playstation 2 )

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINOyun hilesi :
Toasty Puanı
Mortal Kombat 2
VS Mode’da Scorpion olarak oynama
VS Mode’da Sub-Zero

Toasty Puanı
Kombo sayacında 10 ve katlarına ulaştığınızda, bir ses “Outstanding, Superb!” gibi sözler söylecektir. Bazen de “Toasty!” sözünü duyabilirsiniz ve eğer tam bu surada Aşağı+Start tuşlarına aynı anda basarsanız, ekstra 1000 puan sizin olacaktır.

Mortal Kombat 2
Smoke’un beş görevini birden başarıyla tamamlarsanız, Mortal Kombat 2’nin Arcade versiyonunu açabilirsiniz.

VS Mode’da Scorpion olarak oynama
Foundation bölümünde, Save bölgesine doğru sol taraftan aşağı inin. İki tane okçu duvardan fırlayacaktır. Bu okçulardan bir tanesini kapının solundaki duvara fırlatın. Duvar yıkılacak ve gizli bir oda açılacaktır. Lavlarla kaplı odadaki Ying Yang sembolüne çift zıplayarak ulaşın ve Scorpion VS Mode için sizin olsun.

VS Mode’da Sub-Zero
Sub-Zero Wastelands’de kale duvarını dondurduktan sonra, kapıyı kırın, içeri girin ve geri çıkın. Sol taraftaki ejderha heykelinin üstüne çıktığınızda bir Ying Yang sembolü göreceksiniz. Sembolü alarak Sub-Zero’yu VS Mode’da açabilirsiniz.
 
Üst