Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Cheat engine

'Multihack' forumunda leonidas71 tarafından 16 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. leonidas71

leonidas71 Level 8 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Herşeyden önce programı bu linkten indirebilirsiniz.Sizin için upload ettim.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Virüs vb şeyler yoktur.Güvenebilirsiniz.Bunun için virüstotal'den tarattım.Aşağıdan soncu görebilirsiniz.
    Tarama sonuç linki >>>>

VirusTotal - Ücretsiz Çevirimiçi Virüs ve Kötü Niyetli Yazýlým Tarama - Sonuç 85

Bilmenizi isterimki bu anlatım cheat engine kullanmasını bilenler içindir.Eğer yorumlarda C.E bilmeyenler yeni konu isterlerse hazırlayabilirm.Ama dediğime bakmayın.Çok basit olarak anlattım.Cheat Engine bilmeyenler bile anlıyacaktır.

Ewt değerli metin2.biz üyeleri
    Öncelikle bu programın cheat engine'den hiçbir farkı olmadığını söylemek isterim.Görevlerinin hepsi aynıdır.Kullandığınız zaman bunu anlıyacaksınızdır.Programın adından para yapılacığını felan sanmayın Cheat Engine ile neredeyse birebirdir.Cheat Engine kullanmasını bilmeyenler, bunu deniyebilir.

%100 MetalMaster yapımıdır.Alıntı felan değildir.

Rapidshare'den indirirken karşınıza çıkacak olan sayfadan ''free''ye tıklayın.Sonra yeni açılacak olan pencerede ise download..... yazılı kutuya tıklayın.Ardından indirilme işlemi başlıyacaktır.//////Eğer şifre girmeniz isteniyorsa, yani yukarıdaki kodu aşağı yazın gibi bişi.Kodda her harfin arkasında 1 adet kedi, veya köpek resmi bulunmakta.Şikayetlerin hepsi zaten verilen kod boşluğa sığmıyor...vb...
    Nyse sizin yapmanız gereken, arkasında kedi resmi bulunan harfleri boşluğa yazınız.Arkasında köpek resmi bulunanları yazmayınız.Bu kadar...

gelsin repler bozulmasın aralar :D ciddiyim ha emeğe saygı artık...

Son düzenleme: 16 Ara 2009

Sosyal Medya