Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Biraz Geç Oldu ama :)

'Tanışma Alanı' forumunda deceitful tarafından 16 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. deceitful

deceitful Level 2 Üye

0   0   0

7
    79
    6
    52

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

iyi günler milet
    adım onur 15 yaşındayım.
    oyunlarla ilgili birsürü şey bilirim fakat artık bıktım. yeni merakım oyun hilesi yapımı - web site yapımı gibi şeyler.
    öğretecek master arıyorum .

en iyi olduğum konu internetten para kazanmak fakat henüz bununla ilgili ciddi bir girişimim olmadı.

en sevdiğim oyun KNİGHT ONLİNE ' idi fakat insan 5 yıl oynayınca yavaş yavaş bıkıyor. pwp ye merak saldım ondanda bıktım. (2 tane kurdum hatta)

TÜRK OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM. Bazı Köpeklere Boyun Eğip Türklüğünü satanları Cezalandırmaktan ZEVK ALIRIM!

Neyse çok uzadı.
    İYİ FORUMLAR DİLERİM!!

yunus619 bunu beğendi.
  2. Xiaoyu

Xiaoyu Level 6 TM Üye

0   0   0

TÜRK OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM. Bazı Köpeklere Boyun Eğip Türklüğünü satanları Cezalandırmaktan ZEVK ALIRIM!

Sen karıştırdın heralde burası paylaşım forumu :D

3. Konu Sahibi
    OP
    deceitful

deceitful Level 2 Üye

0   0   0

7
    79
    6
    52

hobilerimi yazmıştım
    sen anlamadın heralde

4. Xiaoyu

Xiaoyu Level 6 TM Üye

0   0   0

Hobilerin ''TÜRK OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM. Bazı Köpeklere Boyun Eğip Türklüğünü satanları Cezalandırmaktan ZEVK ALIRIM!'' Mı ?

5. Xiaoyu

Xiaoyu Level 6 TM Üye

0   0   0

Eger buysa yok olmammıs :p

Sosyal Medya