Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Analı kızlı bocce sevdası!

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Reaksiyon Skoru
681
Başarım Puanı
280
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Dünya Bayanlar Bocce Şampiyonası'nda Türkiye'yi Akife Ercelep ile kızları Sıla Yılmaz ve Semra Yılmaz'ın da yer aldığı 4 kişilik bir ekip temsil edecek.

Tayland'ın Supharini kentinde 12-16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Bayanlar Bocce Şampiyonası'nda Türk Milli Takım kafilesinde yer alan anne ve kızlarından madalya beklendiği bildirildi.

Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Ahmet Recep Tekcan yaptığı açıklamada, bu sporun içinde bulunan 45 yaşındaki anne Akife Ercelep'in, kızları 20 yaşındaki Sıla ve 23 yaşındaki Semra Yılmaz ile birlikte antrenmanlarda oldukça hırslı olduğunu belirterek, ''Fransa'da yaşayan Akife hanım ve kızları bu spora gönül vermişler ve orada oldukça başarılı bir çalışma yapmışlar. Daha sonra federasyonumuz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren anne ve kızlarının oldukça hırslı çalıştıklarını gördük. Milli takım seçmelerinde de oldukça başarılı olan Akife Ercelep ile kızları Sıla ve Semra, 2007 yılından beri de milli takım forması altında çalışmalarına devam ediyorlar. Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'nda temsil edecek olan bu sporcu ailemizden madalya bekliyoruz. Sporcularımız Akife ile kızları gelecekte de sporun her yaşta yapılabileceğini ve ebeveynlerin çocuklarını spora yönlendirmeleri bakımından iyi bir örnek teşkil etti'' diye konuştu.

Tayland'da, milli takımın boccenin branşlarından biri olan ''Petang'' dalında yarışacağı bildirildi.
 
Üst