Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Yardimci olun lÜtfen

'Metin2 PvP Soru-Cevap' forumunda hagi2834 tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122
  1. hagi2834

hagi2834 Level 2 Üye

0   0   0

5
    56
    1
    57
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Emre-28 verdİĞİ pvp İ İndİrp kurdum bİde redumumn verdİĞİnİ de İndİrdİmm emre-28 İn verdİĞİnde Üyelİk nerden alcaz nacİvattakİ raİn account İsmİ adinda hesap var onunlami oyuna gİrcem yardimci olun bİde bu raİnİn Şİfresİ Çok uzun bu Şİfreyİ deĞİŞtİrİp yerİne baska bİŞİ yazssak olurmu Şİfre uzunlu en az 20 karakter yardimci olun gm yapma vİdeo larinida İzledİm ama bİr yerde İlla kİ olmuyo bİlen bİrİsİ nasil yÜklendİĞİnİ nelerİ nasil yapcaĞimizi yazili olarak maddelendİrerek yazarsa sevİnİrm 1 haftadir bİr pvp kuramadim Çok aÇiklayci ne t bİr vİde bulamadim redumu verdİĞİ vİdeo da aÇiklayici ama ondada Üye lİlk alirken xampp kullaniyo nacİvat kullanmİyo gm de olmuyo ozmn

2. Konu Sahibi
    OP
    hagi2834

hagi2834 Level 2 Üye

0   0   0

5
    56
    1
    57
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

yardım edecek kimse mi koca forumda yaaa modlarım yardımcı olun

3. tusara

tusara Level 4 TM Üye

0   0   0

144
    450
    18
    102
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

kardeşim senin o 20 harfli şifre yazdıgına bakma oyunun şifresi her zaman 12345 dir
    rain şifre 12345 olarak gir oyun açılır

4. compir

compir Level 1 Üye

0   0   0

3
    27
    1
    47
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

bende o 20 harfli şifreyi değiştirdim şimdi giremiyom :D o 20 hatfli şifreyi bana verirmisin

Moderatörler: atakanbakir, Darklovers61, ummeh122

Sosyal Medya