• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yardimci olun lÜtfen

hagi2834

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
5
MmoLira
0
DevLira
0
Emre-28 verdİĞİ pvp İ İndİrp kurdum bİde redumumn verdİĞİnİ de İndİrdİmm emre-28 İn verdİĞİnde Üyelİk nerden alcaz nacİvattakİ raİn account İsmİ adinda hesap var onunlami oyuna gİrcem yardimci olun bİde bu raİnİn Şİfresİ Çok uzun bu Şİfreyİ deĞİŞtİrİp yerİne baska bİŞİ yazssak olurmu Şİfre uzunlu en az 20 karakter yardimci olun gm yapma vİdeo larinida İzledİm ama bİr yerde İlla kİ olmuyo bİlen bİrİsİ nasil yÜklendİĞİnİ nelerİ nasil yapcaĞimizi yazili olarak maddelendİrerek yazarsa sevİnİrm 1 haftadir bİr pvp kuramadim Çok aÇiklayci ne t bİr vİde bulamadim redumu verdİĞİ vİdeo da aÇiklayici ama ondada Üye lİlk alirken xampp kullaniyo nacİvat kullanmİyo gm de olmuyo ozmn

Konu Sahibi
Konu Sahibi
H

hagi2834

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
5
MmoLira
0
DevLira
0
yardım edecek kimse mi koca forumda yaaa modlarım yardımcı olun

tusara

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
144
MmoLira
0
DevLira
0
kardeşim senin o 20 harfli şifre yazdıgına bakma oyunun şifresi her zaman 12345 dir
rain şifre 12345 olarak gir oyun açılır

compir

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
bende o 20 harfli şifreyi değiştirdim şimdi giremiyom :D o 20 hatfli şifreyi bana verirmisin