• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

KinqTurkS Müthiş pwp qmLeR SüpeR

bahad124

Level 2
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Yeni Hamachi Swmiz Efsun 0RaNlaRı OrtLaMa SewiYeYe qeLdi Ws LeR aRtık Zevkli

HaMaChi aqLaRı

KinqTurkS=DoLdu !

KinqTurkS-2

ŞifReLeRi 123 DüR

ßn [ADMIN]BhdR
Kurucu [ADMIN]Cixcocuk34(İsmi onuR)

DoLmadan qeLN

ÜyeLik eLden...

Mc:5.199.158.113 =)

NpcLeR eDitLi lwl Bnden Buyrun qeLin MapLaR açqturkmmo

MrHaCKeR

Level 3
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Çok kÖtÜ bİr server tavsİye etmİyorum gm lerİde hİÇ İyİ deİl İlgİlenmİyolar pwp aÇip mİllete daliyolar gm ler hemde edİtlİler tek sİkİlsİz vurusda gİdİoruz +20 hp sinir tavsİye etmİyorum ..........! İNSANI METİN2 DEN SOĞUTUYOLAR...

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bahad124

bahad124

Level 2
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Abicim FikRine SayqıLıyım +20 hp sw nin bir sorunu birdahaki rebotta haledilecek sw de aynı anda 20 kisi birseyler isterse gm lerde insan onlarda bunalıyor herkez tek kendini düsünüo
topu topu 3 gm var 25 kisi aynı anda 1 tanesine yüklenio napsın o gmyinede saol adam sayıp girip baktıın için

monoPoLy

Level 2
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Tek sey soyluyorum gelmk ıstemeyen qelmesın ısteyen qelsın zorla tutan yok qeldın qordun denedın begenmedın GIT! kardesım zorla mı tutyoz sankı uzatma bosuna ozelden halledılır bole seler yok gmler pvp acıo yok edıtlı sanane krdesım bunlardan allahım ya ıstemzsen oynamak cıkar gıdersın uzatmazsın
Sankısenın sızın oynamanız ıcın zorluyoz bız qelen qelır meraklı deılız snn gıbı sumuklulere tavsıye etmıomus ulan yerım snn tavsıyenı cocua bak :m08: