Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Hacamhİmde sorun var

'Metin2 Private Serverlar' forumunda cihanapo tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. cihanapo

cihanapo Level 1 Üye

0   0   0

24
    41
    0
    60
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

ARKADAŞLAR BAĞLANIYOR DİYOR BAĞLANMIOR TEKRAR BAĞLANIOR DİOR BAĞLANMIOR HEP BÖLE DEVAM EDİYOR NASIL DÜZELDİCEM YARDIM EDİNN:eek::eek:

2. indircemcem

indircemcem Level 2 Üye

0   0   0

7
    75
    0
    50
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Bendede OLe kardes YoqunLuktan BekLicez Mecbur OLmassa ben beLki yenden yukLerim :!

3. egemen889

egemen889 Level 2 Üye

0   0   0

7
    82
    0
    50
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

hamachiye girmio suan sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, sildim yükledim, yine olmadı

4. akkusyusuf

akkusyusuf Level 2 Üye

0   0   0

12
    93
    4
    62
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

baglanıyo dıyo yha bırakn o snra baglanıyo banada oldu bıraktım kndı halıne b aglandı:D

5. indircemcem

indircemcem Level 2 Üye

0   0   0

7
    75
    0
    50
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

DüzeLdi birakin asaqida kaLsin sora düzeLir kendi kendine + rep :D