• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

DGN Teknoloji Data Center [DETAYLAR]

destin

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Merhaba

Datacenter Benim degil ama güzel bir Firma o yüzden reklamı hakediyo diye düşündüm Okumanızda Fayda Var Birçok Firma Arasında Büyük İlerleme Gösteriyor

Kasım 2009'dan bu yana sorunsuz olarak hizmet verdiğimiz yeni binamız DGN Plus ve DGN Plus içinde yer alan DGN Teknoloji Datacenter'a ait fotoğraf galerisine http://www.dgn.net.tr/datacenter-fotograf.html adresinden ulaşılması mümkündür.

Datacenter ihtiyaclarina gore projelendirilen ve insaa edilen DGN Teknoloji Datacenter'da enerji sistemi mustakil 1000 KVA trafo, N+1 UPS sistemi ve 500 KVA x 2 yedekli jenarator sistemi ile korumaktadir. 40 cm yukseltilmis doseme, hassas klima sogutma sisteminin problemsiz olarak calismasina olanak vermektedir. Hotswap enerji sistemi ile herhangi bir elektrik altyapisi degisikliginde ana enerji kesilmeden eklentiler yapilabilmektedir.

FM200 gazli yangin sondurme, bina geneli yangin uyari ve alarm sistemleri, her noktada bulunan guvenlik kameralari ve guvenlik kartli gecis sistemleri ile datacenter korunmaktadir.

Bunun yaninda tum network yapisi JUNIPER ile ortak projelendirilmis ve yine JUNIPER marka network cihazlari kullanilmistir. SYN saldiri ve juno icin %100 koruma saglanirken layer 3 yapisi ile datacenter network altyapisi yuksek performansla calismaktadir.

DGN Teknoloji altyapısı ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri ise kısa süre içinde yenilenen internet sitemiz üzerinden duyurmuş olacağız.

Datacenter ve şirket hakkındaki ayrıntılı bilgilere www.dgn.net.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

kenanlamke

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
guzel datacenter ama metin2 hizmetini nasıl evrmeyi düşünüyorsunuz millet vps yi metin 2 kurulu hizmetli istiyor bunu yapman lazım ilk önce

Konu Sahibi
Konu Sahibi
destin

destin

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
guzel datacenter ama metin2 hizmetini nasıl evrmeyi düşünüyorsunuz millet vps yi metin 2 kurulu hizmetli istiyor bunu yapman lazım ilk önce
ben vermiyorum sadece begendim cok güzel kaliteli bircok vps veren firmadan iyi die dedim reklamı hakketi bu firma diye yazdım :ka19:

+
hangi firma sana m2 kurulu vps verio :D