• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Connection Refused Sorunu Ve Çözümü

Shorty35

Level 2
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Sorunun Oluşma Nedenleri:
1)fsck Komutunu Kullandıkdan Sonra Oluşabilir.
2)Kanal Dosyalarinin Icinde Bulunan CONFIG Dosyalarindaki Yanlış Düzenlemeden Olabilir.
3)player Database'inde Bulunan Tablolarda Sorun Olabilir.
4) ./stop Komutu Vermeden Sanal PC'yi Kapatmanızdan Kaynaklanabilir.

Çözümleri:
fsck Komutunu Kullandıysanız Eğer Sorun Sunucu Dosyalarinizdan Kaynaklaniyor ise Sorunlu Dosyalari Siler. Bu Yüzden Yapabileceğiniz 2.Şey Var
1)Player VE Account Bilgilerinin Yedeğini Alip Yeni Bir Sanal PC Kurarak Ona Aktarabilirsiniz
2)2. Bir Sanal PC Açarak Silinmiş Dosyalari Ana Server'a Aktarabilirsiniz

Sorun CONFIG Dosyalarından Kaynaklanıyor Ise. Orjinal CONFIG'Leri Bularak Değiştirebilirsiniz.

3)Sorun Database'deki Tablolardan Kaynaklanıyor Ise? Player Database'ini Açın Karşınıza Çıkan Bütün Tabloları ctrl+a Ile Seçin Sağ tıklayip Maintain Tables > Repari Tables > Quick Yapip Bekleyin.Tablolari Onardikdan Sonra Sunucuza Reboot Atip Tekrar Deneyin

4) ./stop Komutunu Vermeden Kesinlikle Sunucunuzu Kapatmayin Bunun Tek Cozumu Database Yedegi Alip 2. Servera Aktarip Oyunu Tekrar Açmak

Sorun Yaşamak Istemiyorsanız Sanal PCYi Kapatmadan Once ./stop Komutunu Verip 30 Saniye Bekledikten Son Kapatın.

Bu Hatayi Alanlar Konu Altin Yazarsa Yardımcı Olabilirim

tr0jen1234

Level 2
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
öncelikle tşk kardeş
Ben mysql kullanıyorum bu hatayı aldım yedekleri aldım virtural pc sıldım tekrar yukledım
tekrar yedeklerı attım hep aynı hata connection refused
pc ye format attım gene aynı gene aynıı yardımcı olursan sevınırım...