Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Popüler Mekanlar

sefagenc55

Level 4
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Mesajlar
15,712
Beğeniler
1,074
MmoLira
7
DevLira
0
#1
Popüler Mekanlar

Bu mekanlar JADDE'de popüler yerlerdir, yeni başlayanlar için önerilir.

A.V.M, Salon veya Dükkan'da, istenen itemin simgesine bir kez tıkladığınızda itemin üzerinizdeki önizlemesini görebilirsiniz(eğer bir kıyafet ya da aksesuarsa), iki kez tıkladığınızda ise itemin satın alma menüsü karşınıza gelecektir.


SalonBurada saç stilinizi, saç renginizi değiştirebilir hatta peruk bile alabilirsiniz. İtemların üzerinizdeki önizlemesi için; itemların simgelerine bir kez, satın almak için iki kez tıklamanız yeterli olacaktır.

A.V.M
Burada en moda kıyafetleri bulabilirsiniz. Yıl boyunca sürekli güncelleştirilir. En moda ceket, gömlek, pantolon, ayakkabı, küpe vb. burada bulunmaktadır. İtemların üzerinizdeki önizlemesi için; itemların simgelerine bir kez, satın almak için iki kez tıklamanız yeterli olacaktır.


Dükkan
Dükkan, Dans ederken kullanabileceğiniz özel eşyaların satıldığı yerdir. Burada HP'nizi ve HİGH değerinizi canlı tutmak (doldurmak) için yiyecek ve içecekler bulabilirsiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz özel efektler, şaka malzemeleri, dans ederken daha yüksek puan kazanmanızı sağlayan itemlar da burada satılmaktadır. İtemların üzerinizdeki önizlemesi için itemların simgelerine bir kez, satın almak için iki kez tıklamanız yeterli olacaktır.

Stüdyo
Dans Stüdyosu kısmında, yeni dans hareketlerini ve çeşitli stunları öğretmenlerden öğrenebilirsiniz. Stüdyoda dans hareketlerini ve stunlarını satın almadan deneyemiyorsunuz fakat hareketleri ve stuntları öğretmenler üzerinden deneterek izleyebilirsiniz, satın almak için ise iki kez tıklamanız yeterli olacaktır.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
7
DevLira
0
#2
Téşékkür €dérim ...
 
Üst