Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


[Jadde] Oyuncu Davranışları ...

sefagenc55

Level 4
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Mesajlar
15,713
Beğeniler
1,074
MmoLira
10
DevLira
0
#1
Merhabalar ;

Biraz önce Jadde Nikah Salonunda bir nikaha şahit oldum.
Oyuncular arasında kişilere yakışmayan sözler, damat ve gelin adaylarına yapılan hakaret ve hareketlerden dolayı cidden kendimden utandım.
Bu tarz, kişilere yapılacak hakaret ve hareketlere kesinlikle ceza verilecektir. Fakat şu dönem içerisinde Kapalı testlerde bulunduğumuzdan tahmin edebilirsiniz ki bizim kullandığımız programlarda aynı şekilde test aşamasında. Bazı arkadaşların isimlerini not aldım ve gereken ceza programlar düzene oturtulduğunda verilecektir.

Beta aşamasındaki bir oyunda ceza uygulamasına gitmek gerçekten can sıkıcı fakat bu şekilde kişilerin onurlarını zedeleyici istenmeyen hareketlerde ısrar eden oyuncular cezalandırılacaklardır.

Oyunun test aşamasında bizlerle beraber oyunda olan arkadaşlarımdan ricam lütfen davranışlarınızda biraz daha dikkatli olunuz.Oyunun test aşamasında olması size istediğinizi yapma lüksü vermiyor. Karşınızdaki karakterlere yapmış olduğunuz hareketlerden sorumlu olduğunuzun bilincinde hareket ediniz.Bu ve buna benzer hakaret içeren hareket ve hakaret eden oyuncuların test hesapları kapatılacaktır.
 
Üst