Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


[Jadde] Oyuncu Davranışları ...

sefagenc55

bu terste bir işlik var !!
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Konular
2,913
Mesajlar
15,812
Beğeniler
1,120
MmoLira
46
DevLira
0
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINMerhabalar ;

Biraz önce Jadde Nikah Salonunda bir nikaha şahit oldum.
Oyuncular arasında kişilere yakışmayan sözler, damat ve gelin adaylarına yapılan hakaret ve hareketlerden dolayı cidden kendimden utandım.
Bu tarz, kişilere yapılacak hakaret ve hareketlere kesinlikle ceza verilecektir. Fakat şu dönem içerisinde Kapalı testlerde bulunduğumuzdan tahmin edebilirsiniz ki bizim kullandığımız programlarda aynı şekilde test aşamasında. Bazı arkadaşların isimlerini not aldım ve gereken ceza programlar düzene oturtulduğunda verilecektir.

Beta aşamasındaki bir oyunda ceza uygulamasına gitmek gerçekten can sıkıcı fakat bu şekilde kişilerin onurlarını zedeleyici istenmeyen hareketlerde ısrar eden oyuncular cezalandırılacaklardır.

Oyunun test aşamasında bizlerle beraber oyunda olan arkadaşlarımdan ricam lütfen davranışlarınızda biraz daha dikkatli olunuz.Oyunun test aşamasında olması size istediğinizi yapma lüksü vermiyor. Karşınızdaki karakterlere yapmış olduğunuz hareketlerden sorumlu olduğunuzun bilincinde hareket ediniz.Bu ve buna benzer hakaret içeren hareket ve hakaret eden oyuncuların test hesapları kapatılacaktır.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#3
Tşk Ederim .. ;)
 
Üst