Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Leatherworking Guide 1-450

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 3K

admin

Administrator
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Admini

ORHUN2 25 Mayıs saat:15.00 da sizlerle! Lykansız,Simyasız,Editsiz Sorunsuz Altyapı özel fileslı ,ödüllü lonca ve vs turnuvaları,tr den emekli TM.Mitoz yönetiminde 12 yıllık tecrübeHEMEN KAYIT OL VE MACERAYA KATIL

Bu meslekte adında olduğu gibi deri vb. parçaları işleyerek metal zırh giyemeyen class lar için kıyafetler yapılabilir..Rouge-hunter-shamy ve durid için ideal bir meslek olabilir.

Leatherworkig kasanlar çeşitli kit lerde yapabilirler bu kitler oyuncunun kıyafetine ekstra güö veya özellik kazandıracak tipte kitlerdir.Örneğin;Armor kit kıyafetin belli kısımlarına yapıldığında bir miktar armor ekliyerek o kıyafete dayanıklılık kazandırır.

Leatherworker olmak isteyen bir arkadasın mutlaka ama mutlaka Skining mesleğinide almış ve biras da kasmış olması gerekiyor çünkü gerekli olacak deri ve postları skinnig ile kesilen hayvanlardan yüzerek sağlıyoruz.

Uzmanlık seviyesine geldiğinde bu meslektede bir seçim yaparak su 3 alandan birinde uzman olmaya bakıcaz Dragonscale Leatherworker, Elemental Leatherworker veya Tribal Leatherworker


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst