Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Alchemy Guilde 1-450

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,462
Mesajlar
34,678
Reaksiyon Skoru
14,043
Başarım Puanı
825
Yaş
31
MmoLira
1,330
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
6
Ticaret - 0%
0   0   0
Bu meslekte uğraşan dünyadaki bir çok çeşitteki bitkiyi topluyup çeşitli kimyasallarla bir araya getirip değişik iksirler yapan şahıslardır.Bu yapılan iksirler o iksiri kullanan oyuncuya Healing-mana-Invisibility - resistance-oil gibi bir çok ekstra güçlü özellikler verebilir yada yenileyebilir.Tabi ki bu iksirler belli bir süresi vardır ve ölünce süresi bitmemiş dahi olsa iksirin etkisi kaybolabilir.Sadece Flask adıyla tabir edilen çok güçlü iksirler ki bunların oyuncu üzerindeki etki süresi 2 saattir ,öldükten sonra bile etkisi kaybolmaz taki süresi bitene kadar.Ama bu Flask adlı iksirlerin malzemeleri çok değerli ,zor bulunan ve maddi değeri yüksek iksirlerdir.Adım başı içilmez yani özel durumlar için birebirdir.
Bu meslek oldukça yüksek miktarlarda para kazandırabilen AH sayesinde tabi ki ve oldukça eğlencelidir guildlerde mutlaka bir kaç tane bulunması gereken bir meslektir Tavsiye edilir.
Bu mesleği edinmek için şehirlerde bulunan Alchemy Trainer lara giderek öğrenebiliriz.Mesleği aldıktan sonra yanınızda bulundurmanız gereken mecburi bir takım şeyler yoktur.Sadece yapmanız gereken iksir için lazım olacak bitkileri Herbalism mesleği ile dünya dan toplamak ve Flask adlı şişeler aracılığı ile yapmaktır.Bu flask lar trainer ın yanındaki suplier dan alınabilir.Ayrıca mesleğinizi icra etmek için bir şeyin yanında durmanız yada gitmeniz gerekmiyor,istediğiniz yerde yapabilirsiniz.
Meslekteki her tarif alchamy trainer(ustalarında) bulunmayabilir.Yeni recipe (reçeteler) dünyadaki farklı Yaratılardan zindanlardan yada sandıklardan düşebilir.
O kadar çeşit iksir vardırki... yapması ve kullanması çok eğlencelidir:) Kolay gelsin...
3.2 ile gelen yenilikler ...
* Bütün stacklenebilen potionlar, 20ye kadar stacklenebilecek.
* Yüksek alchemy skilline sahip oyuncular tarafından kullanılabilen Flask of the North için yeni bir recipe eklendi. Bu recipe Northrenddeki trainerlardan alınabilecek. Flask of Power, kullanan kişinin spell power, attack power ya da strength özelliğini 1 saat boyunca yükseltecek ve arenada kullanılabilecek.
* Endless Healing Potion ve Endless Mana Potion artık Arenalarda kullanılamayacak. Bu potionların verdiği health ve mana yükseltildi, cooldownları düşürüldü.
* Beş adet yeni epic gem transmute tarifi, Northrendde bulunan trainerlardan alınabilecek.Cardinal Ruby dönüştürmek için gerekli tarif Dalaranda bulunan Linzy Blackbolt tarafından verilen bir quest ile elde edilebilecek.
* Mixologynin , Northrend iksir ve flasklarından elde ettiği kazanımlar arttırılacak.
* Rage potionlar Druidler tarafından da kullanabilecek.

WoW Alchemy Guide 1-450 | Alchemy Leveling Guide
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Karcemackers

Level 46
TM Üye
Üye
Katılım
28 Nis 2011
Konular
4,027
Mesajlar
56,079
Reaksiyon Skoru
5,784
Başarım Puanı
405
Yaş
36
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
[lang=en]Tesekkurler.[/lang]
 

Kjamaraoi

Level 6
TM Üye
Katılım
12 Tem 2011
Konular
191
Mesajlar
1,172
Reaksiyon Skoru
181
Başarım Puanı
122
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler
 

[email protected]

Level 20
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
27 Kas 2009
Konular
660
Mesajlar
15,224
Reaksiyon Skoru
1,060
Başarım Puanı
270
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler.
 
Üst