Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
FiveM 2020 ESX Roleplay Altyapı + Kurulum 1.0

FiveM 2020 ESX Roleplay Altyapı + Kurulum 1.0 1

indirmek için izniniz yok
Herkese Merhabalar,

ESX Roleplay Altyapı kurulum dökümanı hazırlamak yerine size şu an ki haliyle sektörün en güncel ve en sade altyapısını sıfırdan toplayıp sizlere sunuyorum. Bu paketin fivemturk.com adresi dışında hiç bir yerde paylaşılması yasaktır. Sadece es_extended framework scriptinin dil dosyası türkçeleştirilmiştir, geri kalan tüm scriptleri kendiniz türkçeleştirmek zorundasınız. İçinde özel olarak konfigüre etmiş olduğum ayarlar ve optimizeler var, onların haricinde ekstra olarak geliştirmekte olduğum web panel log sistemi için kendi kodladığım, altyapı içerisine entegre etmiş olduğum log sistemi mevcut. Sektörde hiç bir yerde açık kaynak kod olarak bulup göremeyeceğiniz bir sistemden bahsediyorum. :cool: Bu paylaşımdan sonra da büyük ihtimalle sökülüp eklemeler, dağıtılmalar başlar... Log sistemini istediğiniz gibi ayar.lua dosyasından açıp kapatabilirsiniz içerisinde gerekli detaylı açıklama mevcut.

Sektörde bizi bilen iyi bilir !
Paket ücretsiz de olsa en ufak ayrıntısına (server.cfg ve script başlatma sırasına) kadar özenilerek tasarlanmıştır baştan savma özensiz bir iş kesinlikle değildir. Başkalarının size destek vericez deyip bilgisine güvenemediği için satana kadar destek verdiği, iki yıllık alt yapıyı bilmeziye orasını burasını oynayıp geliştirmeye çalışıp ortaya çıkardığı paketlere bin basar diyebilirim. sadece ekonomi ayarlanıp ekstra özellik eklenerek zenginleştirilmesi gereken bir altyapıdır, türkçeleştirmeyi saymıyorum.

OneSync Uyumludur. (64 ve 128 slot da test edilmedi fakat kod optimizasyonları yapıldı.)
EssentialMode 6.3.0 sürümlüdür.

KANIT
EOm0Xg.png

BOadqL.png


İster bu altyapıyı kullanarak FiveM kodlama ve geliştirme serüvenine katılabilirsiniz, isterseniz yeni açacağınız serveriniz için altyapı olarak alıp geliştirip sizde kullanabilirsiniz.

Paket içeriğini buradan görebilirsiniz.

KURULUM ANLATIMI:

Not: Videodaki FPS düşüklüğünün sebebi Laptop üzerinde 2. monitör kullanılması ve virtualbox ile sanallaştırma yapılarak Windows Server 2019 kurup (3GB) RAM verilip video çekilmesidir.


Yapımcı: Aveiro


FiveM 2020 ESX Roleplay Altyapı İndir
DOSYAUPLOAD'DAN İNDİR
VİRÜSTOTAL (EKLENECEK)
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
10
Görüntüleme
530
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Geri
Üst