Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

traglon11
0%
Alınan Puanlamalar
3

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Envanter Alınan Puanlamalar Ticaret İstatistikleri

• bütün ayarları yapmama ragmen hiç bir degişiklik olmuyor item protodan REAL_TIME 604800 dite gösteriyor buray degiştiriyorum ve pack item protoyada aynı işlemi yapmama ragmen olmuyor hatta şöyle bir şey yaptım zamanı komple kaldırdıgımda zatan lar kalkıyor lakin süre degiştirmek için REAL_TIME 3 bile yapsam aynı şekilde 7 günlük olarak geliyor
    traglon11
    traglon11
    Bilmiyorum hocam bende bir sorun yok onlarla alakalı açıkcası ben düzeltebiliyorum sorun olmadan.
    siytun
    siytun
    41670 şu itemin zanını degiştirdinmi sen
    siytun
    siytun
    41670 ÇÒ·ÎÀ©18 °©¿Ê1 ITEM_COSTUME COSTUME_BODY MASK_ITEM_TYPE_NONE 0 2 ANTI_FEMALE | ANTI_DROP | ANTI_SELL | ANTI_GIVE | ANTI_STACK | ANTI_MYSHOP NONE NONE NONE 0 0 0 0 0 REAL_TIME 259200 REAL_TIME 0 APPLY_NONE 0 APPLY_NONE 0 APPLY_NONE 0 5 0 0 41670 0 0 30 0 0

peki şuna bir bak yanlış yaptıgım bir şeymi var
    hocam kolay gelsin bu kostümlerin süreleri ile oynadıgımızda süreler hep aynı görünüyor packteki degişiklikleride yapıyorum ama olmuyor ve navicat ta bu süreleri ile oynadıgmız kostümlerin kodlarınıda bulamadım sorun navicattan kaynaklı ola bilirmi yoksa başka bir yerdenmi kaynaklanıyor item kodu 41670 ile 41677 arasındaki kostümlerin süreleri
    Micro™
    Micro™
    Micro™
    Micro™
    Bu arada aradaki boşlukları sil tab yap.
    Olmazsa pack içinden uiwhisperdialog.py (o olması lazım yanlış hatırlamıyosam) editle sıkıntılı blok varsa düzelt.
    Başka bişey aklıma gelmiyor kolay gelsin.
    siytun
    siytun
    deniyecem teşşekkür ederim ilgilendigin için
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…