Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Ruffneck kullanıcısının son içeriği

1. Ruffneck

Turkmmo Ban Affı Sonuçları

Attım öm yi, nicki yazmıştım ama bidaha yazayım QuietHero'idi @peacemackers;
  2. Ruffneck

Madem öyle diyosun öyle olsun ama dediğim gibi küfür edenlere aldırış etmemen doğrudur bende takmam ama o ´vincenzolaquinta bu forumdaysa bu KeNji adminimizin bir hatasıdır ben küfür etmesinede birşey demedim kişinin nicki ile alay etmek arkasından atıp tutmak nedir ya hakan admine şey kinq dedi...
  3. Ruffneck

oooo kimleri görüyorum buralarda emreyle kulagını cınlattık bana cok sövmüşün bi aralar ne ayak :D

oooo kimleri görüyorum buralarda emreyle kulagını cınlattık bana cok sövmüşün bi aralar ne ayak :D
  4. Ruffneck

Öncelikle birşeye değinmek istiyorum bilal abi, buradaki ismi yazan şahıslar sana ana bacı küfür ettikleri halde affettin aldın eyvallah ben birşeyi merak ediyorum onlarda hiç mi utanma arlanma sıkılma duygusu yokta oraya allah bilir neler yazarak affedildiler ah diyorum msn kayıtlarımı...
  5. Ruffneck

LOL || Nasus Tanıtım || Başlangıç || Dellyrium ////////

VS ye beklerim tum turkmmo yu nick WinSama ;)
  6. Ruffneck

Geri Döndüm :)

Dönüp iyi halt ettin :D
  7. Ruffneck

senin Tim benim asistan oldugum mekan hani anladın ?

senin Tim benim asistan oldugum mekan hani anladın ?
  8. Ruffneck

niye böyle bişey yaptınki ben çaça emre falan herkes bizim mekanda senide bekleriz.

niye böyle bişey yaptınki ben çaça emre falan herkes bizim mekanda senide bekleriz.
  9. Ruffneck

ama peaceye kim oldugumu çaktırmıcan :ADAS:DAS:D

ama peaceye kim oldugumu çaktırmıcan :ADAS:DAS:D
  10. Ruffneck

seni kırmızıda görelimde şu forumu adam et yeminle ya belki geri bile dönerim nasıl olsa patron...

seni kırmızıda görelimde şu forumu adam et yeminle ya belki geri bile dönerim nasıl olsa patron burda :D
  11. Ruffneck

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LuCqi-JLo1Q

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LuCqi-JLo1Q
  12. Ruffneck

Oha deneme moda düşürmüşler seni furkan o.O :SD:ASD:ASd

Oha deneme moda düşürmüşler seni furkan o.O :SD:ASD:ASd
  13. Ruffneck

uuu kimleri gördüm :D

uuu kimleri gördüm :D
  14. Ruffneck

Naber eski patron bakıyorum siyahlara bürünmüşüz (QuietHero) hadi hayırlısı olsun buranın pek bi...

Naber eski patron bakıyorum siyahlara bürünmüşüz (QuietHero) hadi hayırlısı olsun buranın pek bi ehemmiyeti kalmasada.
  15. Ruffneck

Adamım hala bana küssündür belki ama bu forumu adam edecek tek admin sendin sende gittin hadi...

Adamım hala bana küssündür belki ama bu forumu adam edecek tek admin sendin sende gittin hadi vatana millete geçmiş olsun bi ara skype uğra (QuietHero=Murat)