Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Feral Druid Rehberi ( 4.0.3a )

RedOptions

Level 10

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Giriş

Bildiğiniz gibi druidle 4 farklı şekilde PvE'de yer alabiliyoruz. Okuyacağınız bu rehberle bu 4 farklı rolden 2si için Raid öncesi yapılacaklar ayrıntılı şekilde anlatılacaktır.

Genel Bilgi

Gear konusuna ayrıntılı olarak değinmeden önce nedir bu druid? Bunu açıklamak yeni başlayacak olanlar için daha yararlı olacaktır. Druid basit tabirle doğanın koruyucularıdır. PvE'de 4 farklı role bürünebilir. Bunlar caster dps ( Balance ), melee dps ( Feral Cat ), tank ( Feral Bear/Dire Bear ) ve heal ( Restoration ). Tek tek bu 4 rollere ayrıntılı olarak değinmeden druidin PvE'de ne yapması gerektiğini anlamak faydalı olucaktır.
Druidin PvE'de raide/group a faydaları;
* Rebirth ile kritik pozisyondaki bir group/raid üyesini combat dahilinde ressleyebilme.
* Group/raid de melee pozisyonunda bulunan ya da mana sıkıntısı çekmeyen druidler Innervate skillini başka bir oyuncu üzerinde kullanarak heal ya da caster dps nin daha uzun süre group/raid e faydalı olmasını sağlar.
* Melee dps ( feral cat ) olanlar MT'nin öldüğü durumlarda bear/dire bear forma geçerek group/raidin ömrünü uzatır.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
71
Görüntüleme
2K
Değerlendirme
0
Üst