Reklam vermek için [email protected]

Hesap Kurtarma Çalınan Hacklenen Mail Adreslerini Geri Alma Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lordshman(emre)

Level 8
TM Üye
Katılım
1 Eyl 2010
Konular
356
Mesajlar
2,759
Reaksiyon Skoru
53
Altın Konu
0
Başarım Puanı
135
TM Yaşı
11 Yıl 4 Ay 28 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-12
DevLira
0
Takipçiler
19

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Çalınan Hacklenen Msn Mail Adresini Hesap Kurtarma Geri Alma:

Pek çok msn, windowslive Messenger kullanıcısının bir şekilde başına gelmiş bir durum olan msn hesabının çalınması hacklenmesi veya parola unutmaya bağlı olarak msn mail adresine ulaşamama sorunu noktasında yaptığım araştırmalar sonucu, kullanıcıların yeterli bilgiye sahip olmadıklarına şahit oldum..

BilgiHanesi.Com ziyaretçileri için çalınan, hacklenen msn messenger, mail hesabı, msn,meseenger,çalınan hesap geri alma,mail adresini geri alma,parola sıfırlama ve mail geri alma nasıl geri alınır resimli olarak sizler için anltacağım.

Ama öncelikle hesap geri alma işlemlerine başlamadan, aşağıda yer alan maddeleri dikkatlice okuyun ve her yöntemi denediğinizden emin olunuz..

Çalınan, Hack’lenen Mail Msn Hesabınızı Nasıl Kurtarırsınız?

Oturum açarken sorun mu yaşıyorsunuz? Bu genellikle şu nedenlerle olur…

1. Parolanızı unuttuysanız. Tamam, bu herkesin başına gelebilir.

2. Birisi parolanızı çaldı ve istenmeyen posta göndermek için hesabınızı kullanıyor. Sizi ve kişilerinizi korumak için güvenliği aşılan hesapları engeller ve hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olmayı deneriz.

Hesabınızın denetimini geri almanın en hızlı yolu parolanızı değiştirmektir. Daha sonra saldırganın hesap bilgilerinizi değişmediğinden veya hesabınızı tekrardan çalmayacağından emin olmak istersiniz.

Atılması gereken adımları şunlardır:

1. Yine de oturum açabiliyor musunuz? Evetse Account.Live.com adresine gidin ve parolanızı değiştirin.

2. Oturum açtıktan sonra cep telefonu numaranız soruldu mu? Oturum açma sırasında, gizli bir kod içeren metin mesajı göndermek için cep telefonu numarasını girmenizi isteyebiliriz. Bu hesabınızdan spam gönderilmesini önlemeye yardımcı olur.

3. Oturum açamıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin.

o Hesabınızda konum ve gizli soru bigilerini sağlarsanız, parolanızı sıfırlamak için bu yanıtları girebilirsiniz. Buraya gidin ve “Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan” seçin.

o Hesabınızda bir alternatif e-posta adresi koyarsaniz kendinize parola sıfırlama bağlantısi gönderebilirsiniz. Buraya gidin ve “Parola sıfırlama yönergelerini bana e-postayla gönder”i seçin.

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri çalışmadı. Şimdi ne yapmalıyım?

Oturum açamazsanız veya parolanızı sıfırlayamazsanız, Windows Live Doğrulama sayfasına gidin ve istenen bilgileri gönderin. Bu işlem bir süre sürebiliyor (48-72 Saat), böylece bu yolu yalnızca önceki seçenekler çalışmazsa kullanın.

Doğrulama işlemi yalnızca sizin sağlamanız mümkün olacak hesabınızla ilgili anahtar bilgileri sorar. Bu bize hesabın yasal sahibi olduğunuzu doğrulamanızı sağlar. Gerekli kriterya, sizi korumak için çok sıkıdır, lütfen her soru üzerinde mümkün olduğunca çok detay sağlayın. E-posta me
saj başlıkları ve kişi e-posta adresleri gibi bazı bilgileri almak için kişilerinizi aramak zorunda kalabilirsiniz. Bize daha fazla bilgi sağlamanız, Destek Uzmanlarımızın kimliğinizi doğrulamak ve hesabınızı kurtarmanıza daha fazla yardımcı olacaktır.

Windows Live Doğrulama Sayfasında Yapılması Gerekenler Resimli;

Adım 1-)

adresine gidiyoruz ve açılan sayfayı dikkatlice okuyup sayfa altında yer alan DEVAM butonuna basıyoruz..
DynPicWaterMark_ImageViewer.php

Adım 2-)
DynPicWaterMark_ImageViewer.php

Adım 3-)

Aşağıda gerekli bilgiler kısmına sizinle iletişim kurabilcekleri bir geçerli mail adresi yazın.

Hacklenen adresinizi yazmayın kesinlikle !

Size çalınan adresinizi geri verirlerken bu adrese gelecek bilgileriniz. onun için doğru adres girin.
DynPicWaterMark_ImageViewer.php

Adım 4-)

Resimde gösterilen yere çalınan, hacklenen msn adresinizi yazın ve devam butonuna basın.
DynPicWaterMark_ImageViewer.php

Adım 5-)

Aşağıda resimde görülen alanları eksiksiz olarak doldurun, bilemediğiniz hatırlayamadığınız yerleri en muhtemel değerleri girin..
DynPicWaterMark_ImageViewer.php

2.yol
çalınan MSN Adresini Geri Alma Resimli Anlatım
bu adrese giriyoruz
adsz21uh.png

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim.
Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.
adsz34zk.png

burada önemli arkadaşlar forumu ek***siz doldurmanız burda onemli bir nokta
Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !! Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .
2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.
Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın.
adsz48va.png

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin
adsz66vd.png

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .... Umarım açıklayıcı net olmuşumdur..... benden bu kadar..
 
Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
lordshman(emre)

lordshman(emre)

Level 8
TM Üye
Katılım
1 Eyl 2010
Konular
356
Mesajlar
2,759
Reaksiyon Skoru
53
Altın Konu
0
Başarım Puanı
135
TM Yaşı
11 Yıl 4 Ay 28 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-12
DevLira
0
Takipçiler
19
resimler boyutu yuksek diye çıkmamış olabilir özür dilerim eğer cıkmadıysa
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst