Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Hikaye

  • Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 43
  • Görüntüleme 7K

admin

Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye Turkmmo Discord Nitro Booster
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
21,004
Mesajlar
36,370
Reaksiyon Skoru
19,286
Altın Konu
0
Başarım Puanı
854
TM Yaşı
15 Yıl 8 Ay 17 Gün
Online Süresi
137d 21h 10m
MmoLira
566,483
DevLira
-3

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Beyaz Ejderhalar ve Alcon`un doğuşu…

Farklı ırkların yaşadığı dünyada, dengeyi sağlayan Beyaz Ejderhalar, ufak bir kavimken kendini eğiten ve büyü kullanmaya başlayan insan ırkı, dengelerin bozulmasıyla ortaya çıkan savaşlar ve hepsinin ortasında keşfedilmeyi bekleyen bir dünya…
Beyaz Ejderhalar, dünyanın dengesi ve büyü hakkında insanları uyardı ve insanlara 500 senelik bir zaman dilimi için zaman verdi. Ama aradan çok kısa bir zaman geçmesine rağmen her şey unutuldu…
Alcon... Güçler savaşı…

Beyaz Ejderhalar zamanından 200 yıl sonra dünyaya yaklaşmakta olan bir kuyruklu yıldız, beraberinde getirdiği büyü gücüyle her şeyi kendine çekmekte ve dünya üzerindeki yaratıkların sayılarını arttırmaktaydı.
İnsanlar dünyayı koruyabilmek için önce güçlü bir ittifak kurma yoluna gittiler ama insan ırkının açgözlülüğü ve hırsı ittifakı bir arada tutamıyordu. Bu yeterli olmayınca kuyruklu yıldız için kadim büyücüler görevlendirildi. İki eşsiz gücün çarpışması sonucu kuyruklu yıldız binlerce parçaya bölündü ve dünya üzerine parçaları dağıldı. Büyücüler de kayıp vermişti ama kuyruklu yıldızın gücünü kırabilmişlerdi.
Caine adında bir yabancı…

Bir çok suçtan hüküm giymiş bir ölümlü, yer altı hapishanesinden kaçtıktan sonra, arkasındakileri atlatmak için bir mağarada gizlenir. Mağaranın diplerine ilerledikçe, binlerce yıldır saklı kalan ama hikayelerde hep anlatılan kayıp güçlere erişir.
İnsanlığa karşı nefret dolu bir yaratığa dönüşen Caine, kadim güçleri ve yaratıklara hükmedebilme yeteneğiyle tekrar ortaya çıktı. Caine`e karşı tüm ülkeler yeni bir ittifak kurdu ama ortaya çıkan güçten etkilenen yaratıklar daha da güçlendi ve söz dinlemez oldular. Onlarla baş edebilmek için yeni yollar aranırken Alcon`dan dünyaya saçılan parçalara ulaşıldı. Hücre adı verilen bu parçalar binlerce yılın gücünü ve tecrübesini içinde taşıyordu.
Artık dünyada kılıç, büyü ve hücreden oluşan güçler ve dengeyi bozup en güçlü olmaya çalışan ırklar vardı. Caine ve yarattıkları, insanlığa karşı acımasızdı ama insanlar her geçen gün kendilerini geliştiriyorlardı.
Rakion`da Kılıç ustaları, demirciler, okçular ve büyücüler bu kadim savaşta hep birlikte hareket ederek kötülüğün ordusuna karşı koymaya çalışıyorlar… Sonsuz bir savaş, dengelerin her an değiştiği bir dünya ve kadim hücreler…
 
Tşk €dérim ...
 
Altına alıntı yazmasan da teşekkürler ..
 
Teşekkürler hikaye heyecan verici
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst