Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Photoshop Cs5 Tek Link | 120Mb | Tek Tıkta Kurulum | No-Serial |

cem_cemoli

Level 8

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Photoshop cs5 120Mb - No serial..İndirme Linki:


Cs5' in Farkı Nedir ?


Yepyeni mükemmel özellikler:


Photoshop CS5'in en önemli yeniliği olarak fotoğrafta istemediğiniz nesneleri saniyeler içinde kaldırmayı sağlayan ve bir anlamda içeriğe duyarlı onarım ve doldurma diyebileceğimiz "Content Aware" özelliğini sayabiliriz. Ayrıca farklı fırçaları gerçekçi renklerle kullanma gibi yeni boyama teknikleri ile sıradan imajlarınızı yağlıboya tablolarına dönüştürmeniz de mümkün. Yeni HDR tonlama aracı ile fotoğraflarınıza muhteşem HDR efektleri verebilirsiniz. Bunlara ek olarak makalemizin devamında Dreamweaver, InDesign, Illustrator, After Effects, Premiere Pro ve Flash CS5'teki yenilikleri de görebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:
Windows:
Windows XP (Service Pack 3) Vista (Service Pack 2) veya Windows 7, Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci, 1 GB RAM, 1 GB disk alanı, 1024x768 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü, 256 MB ekran kartı (Shader Model 3.0 destekli önerilir), QuickTime 7.6.2, DVD sürücü.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Konu Sahibi
Konu Sahibi

cem_cemoli

Level 8
Açılıyor.:) Link yenilendi ve çıkan sayfada en aşağı in Download yazıyor yeşil butonda ona tıklayıp çıkan kutudaki harfleri yazıcaksın ve download a tıklayacksın..:)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Üst