• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


yang hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lord12

Level 6
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
4 May 2009
Mesajlar
1,213
Beğeniler
38
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINarkadaşlar şimdi yang hack kalkdı dimi bunun ben yenisini buldum.:m08:
şimdi gelelim konuya mesal 32. görev bitti dimi ona tıklayın devam diyin orda ne kazandığın gösteriyor orda bekleyin ve internet kablosunu çekin oyun zaten kapanmış olucaktır sonra geri takın internet kablosunu girişinizi yapın ve para gelmiş oluyorrr:m08::m08::ka19::ka19:
emeğe saygı
+rep verirseniz sevinirim
ıd:indire gandi yapacan demi çakall
şifre:cepcilik yapacan dimi cakal
sever:samarra
lvl:32(artıyo)
lonca:YOK YHA
medeni hali:bekar(yakında evlenecek)
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst