• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Cheat Engine [COLOR="Red"]EXP[/COLOR]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SW3RL4N

Level 4
TM Üye
Üye
Katılım
31 Mar 2009
Konular
53
Mesajlar
286
Reaksiyon Skoru
17
Başarım Puanı
87
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Şindik beyler cheat engineyi açıyoruz sol üste bilgisayar resmi var yanıp sönüo tıklıyoruz aşağıılarda metin2.bin var seçiyoruz ve oyuna giriyoruz yeni level atladık mesela 0 exp var 1 grup hayvan kesiyoruz grup dediğim 1 hayvana vurunca 3 hayvan geliyorya onların üçünüde öldürüyoruz sonra expmize bakıyoruz mesela 52 exp gelmiş 8 ile çarpıp cheat enginenin value kısmına yazıyoruz ( Hex Kısmının Yanına ) firt scan diyoruz yanda dolu sonuçlar çıkacak 1 grup hayvan daha kesiyoruz mesela 87 exp olmuş 87'yi sekize çarpıyoruz value kısmına yazıyoruz ve next scana tıklıyoruz bu olayı yanda 1 sonuç kalana kadar tekrarlıyoruz ( bende 2 denemede tek sonuç kalıyor )
sonra sonuca tıklıyoruz programın alt kısımlarında kırmızı bir ok var aşağıya doğru tıklıyoruz froze kutucuğunu onaylıyoruz ve alta aldığımız sonuca sağ tıklayıp change record diye birşey var ona geliyoruz valueyi seçiyoruz ve o kutucuktaki sayıyı silip 700.000.000 yazıyoruz ( noktasız ) OK tıklıyoruz oyuna giriyoruz 1 grup hayvan kestiğimizde hemen 1 level atlıyoruzz leveline göre 2 grubada çıkabilir en fazla 7 gruba çıktı bende Bende işe Yarıyor ilk günde 34 level oldum şu anda zorlaştı gmlerin uyarılarını aldığım için bu aralar yapmıyoruz işte gerçek exp hack tamamen kendi bulmamdır dragon fabledeki exp hilesinden örnek aldım ve işe yaradı ii eğlenceler
 

mehmet3122

Level 1
Üye
Katılım
17 Nis 2009
Konular
2
Mesajlar
26
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
45
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
sizin hepinizin AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAKOYAYIN
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst