Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Premium Ürün Ticareti

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Mar 2009
Konular
1,021
Mesajlar
4,846
Beğeniler
190
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINPremium Ürün Ticareti!

Merhaba arkadaşlar

Son dönemde ticaret konusunda yeni gelişmeler olduğu tarafımızdan gözlemlenmiş olup, henüz bu konuda bir kural açıklaması yapılmamış olması üzerine; aşağıda belirtilen husus hakkında ikinci bir düzenlemeye kadar şifai düzenleme kararı aşağıdaki gibidir.

* LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ.

1- Ticari Uygulama Hakkındaki Şifai Düzenleme:
Premium ürünler (Cehennem Taşı vb.) ve/veya gerçek para karşılığında herhangi bir oyun-içi eşyanın (cehennem taşı ile alınanlar da dahil) satılması ve alınması yasaklanmıştır.

* YAPILAN İŞLEM, ÜYE KAYDI YAPARKEN KABUL ETTİĞİNİZ GENEL İŞ ŞARTLARINA ESASEN AYKIRIDIR. BÜTÜN OYUN-İÇİ EŞYALAR GAMEFORGE'A AİTTİR. REEL DEĞERLER KARŞILIĞINDA SATILAMAZ. PREMİUM KUPONU REEL BİR DEĞER OLARAK VARSAYILIR.

* İhlali durumunda yetkili birimlere yapılacak şikayetlerde veya yetkili birimlerce tespit edilecek durumlarda, her iki (alan ve satan taraflar) hesap da kapatılacaktır.

2- Sorumluluk:
Bitefight yönetiminin; oluşabilecek zararların hiçbir varyasyonunda sorumluluk kabul etmeyeceği bu madde ile açıkça tüm oyuncularımıza ve forum kullanıcılarımıza tebliğ edilir.

Önemle Bildirilir:
I- Kapatılacak hesaplarınız için itiraz hakkınız olmayacaktır.
II- Bu düzenleme, yayınlandığı tarih ve saat itibariyle geçerlidir.
 
Üst