Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ParoLaLar

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1,021
MmoLira
0
DevLira
0
Merhaba arkadaşlar

Kısa bir süre önce, teknik panellerimizde ve genel arkaplan işleyişinde oluşan bir problemden dolayı, sizin de farkında olduğunuz gibi Türkçe karakter kullanılarak oluşturulan parolalarda çeşitli problemler tezahür etmiştir.

Bu sorunun giderilmesi bağlamında çalışmalar sürmektedir. Fakat bu süreç boyunca bu sorundan dolayı mağdur duruma düşmüş bulunan oyuncularımıza kısa bir süre için ben destek vereceğim.

Yapılması gereken:
* Bana hesabınızın "üzerine" kayıtlı bulunduğu e-posta adresinizi kullanarak "[email protected]" e-posta adresime kullanıcı adınızı ve olmasını istediğiniz parolanızı yazmanız yeterli olacaktır.

Aranan şart:
Bu destekten faydalanmak isteyen kişilerin, Türkçe karakter kullanımından dolayı parolalarının bozuk olması gerekmektedir.

Unutmayın: Normal veya ihtiyaç dışı parola değişimlerini yapmayacağım ve beni "kullanıcı kontrol paneli" gibi kullanacak diğer kişiler olursa geçici süreler ile hesaplarından uzaklaştırabilirim. Bu desteğim sadece Türkçe karakter kullanımıından mağdur olmuş kullanıcılar içindir.

Hepinize iyi oyunlar dilerim.

SyntaxTR
Bitefight Takım Lideri Dan aLıntıdır :D

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bekot99

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1,021
MmoLira
0
DevLira
0
ÖnemLi diiL işim bu :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
bekot99

bekot99

Level 9
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1,021
MmoLira
0
DevLira
0
Bekod diiL tekrar söLiorum benim için bi anLamı var :)