• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

KIRMIZI DEMİR PALA DüŞüRMeNiN YeNi YoLu HeRKeZ iÇeRi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartalkoyun

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
6
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar lk başta 27-35 lwl veya üstü bi çarınız olacak sonra vadinin ortasındaki büyük adanın sağındaki mistiklere gidiyoruz ve kasmak amaçlı gidin ayırt etmeden kesin hepsini toplaya toplaya kesmeniz daha iyi olur kutu dolarken ya ortasında düşebilir yada dolduktan sonra hemen düşebilir tabi lwl atlamak üzereyken çok toplayıp kesmemiz daha iyi olur böylece bisürü kdp düşürebilir ve iyi para kazana bilirsiniz ben böyle yaparak hem level atladım hemde 6 tane kdp düşürdüm alıntı değildir kendi yöntemimdir benim çok işime yaradı dilerim sizinde işinize yarasın olursa +rep bekliyorum yorumlarınızıda bekliyorum:l04::ka19:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...