Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Mesajların İhbarı

=»×§Ï‚к๏lเς«=

Level 10
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,135
Mesajlar
6,193
Beğeniler
881
MmoLira
1
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINOyun içi mesajların Operatöre bildirme fonksiyonun arıza sebebiyle faal olmaması sebebiyle kural dışı mesajların şikayetçi oyuncular tarafından Ekran Görüntüsü (Screenshot) alınarak operatöre bildirilmesi gerekildiği her oyuncu tarafından bilinmektedir. Ancak son zamanlarda bu uygulamayı suistimal ederek operatörleri yanıltma girişimlerindeki artış sebebiyle bundan böyle gerektiğinde mesajın orjinali Süper Oyun Operatörü (SGO) tarafından Şikayetçi oyuncudan istenecektir.

Peki bu uygulama nasıl işleyecektir?

Bir oyuncu sahte screenshot ile oyunda ceza aldığını ve mağdur edildiğini iddia ederse bu itirazını 7 gün içinde oynadığı serverin Süper Oyun Operatörüne(SGO) direk olarak Metaldamage Destek Sistemi vasıtasıyla itirazını yapması gerekmektedir.

Ayrıca Şikayetçi olan oyuncu Server operatörüne screenshot ile bildirdiği mesajın orjinalini 7 gün boyunca saklamak zorundadır, ayrıca mağdur olduğunu iddia eden oyuncu da aynı şekilde 7 gün içinde itirazını yapmalıdır. Aksi takdirde ceza kesinleşir ve bu konuda itirazlar kabul edilmez. Eğer şikayetçi oyuncudan Orjinal mesaj istendiğinde mesaja ulaşılamaz veya silindiği tespit edilirse Şikayetçi oyuncu cezalandırılacak ve mağdur olan oyuncunun cezası kaldırılacaktır. Şikayetçi oyuncu hakkındaki kararı da Game Admin karar verecektir.


Tüm Oyuncuların Bilgisine...
 
Üst