Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Denizli oyuncuları, oyuncular sistemi eleştirdi

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
125
DevLira
0
Maçın ardından soyunma odasındaki sesizliği bozan Denizli'nin, "Hiçbirinizi tanıyamadım. Benim yaratmak istediğim Beşiktaş'tan eser yoktu. Bari geride kalan maçları kazanalım" diyerek oyuncularına çıkıştığı belirtildi.

Denizli'den sonra söz alan oyuncuların ise, "Kötü oynadığımız bir gerçek. Bunun nedeni de orta sahada etkisiz kalmamız. Haftalardır alıştığımız Ernst - Cisse ikilisinin sahada olmayışı bizi etkiledi. Hem defansta hem de ofansta kopukluklar oldu. Ancak yine de umudumuz bitmedi... Hem ligi, hem de kupayı alarak kendimizi taraftarlara affettirebiliriz" dedikleri iddia edildi.

Bu görüşmelerin ardından stattan ayrılıp tesislere giden futbolcuların, burada ise hiç konuşmadan evlerine dağıldığı, Teknik Direktör Denizli'nin ise uzun süre tesislerde kaldığı gözlendi.

Denizli'nin tesislerden ayrılmadan ise kulüp doktorlarını yanına çağırarak, "Nobre'nin durumu ile ilgili kesin bir raporu yarın masamda görmek istiyorum. Artık kalan dört maçta da bu oyuncudan faydalanmam için elinizden gelene yapın" dediği belirtildi.

Bugünü izinli geçiren Beşiktaş, Ankaraspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla başlayacak.