• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arkadaşlar yeni multı veya antıhıle'yı lutfen buraya açalım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newlast

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
5 May 2009
Konular
1
Mesajlar
1
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINKaos serverinde de çalışan yeni multihack yada antihile'yi buraya konu olarakaçarsanz sevinirim!
Sayfalarca aramak tüm üyelere zor geliyor.
Ya da en son çalışan sürümün kaç oklduğunu yazar yada link verirseniz çok teşekkür ederim.

Sağolun!
NOT:Metin 2de yeniyim.16 yaşındayım.Arkadaşımın tavsşyessi üzerine hile kullanmaya başladım.Açılırsa yeni server'da oynamayı düşünüyorum!Başka böyle düşünen varsa bu mesajın altına bildirsin.Ninjayım beraber kasarız!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst