Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Yetenekler

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN
Unutmayınız ki, canavar yeteneklerini ve çeşitli savaş özelliklerini içeren gelecek dengeleyici yamadan dolayı, yetenek hasarı hesaplamaları ve değerleri değişebilir. Dengeleyici yamadan sonra, bu bölüm genişletilecek ve değişik mesleklerin yetenekleri hakkında daha çok bilgi içerecek.


  • Yukarıdaki resimde belirtildiği gibi, mesleğinizde yeni yetenekler öğrenebilmek için Yetenek Kitapları almanız gerekmektedir.
  • Her bir yeteneğin öğrenilebilmesi için spesifik seviyesi vardır.
  • Belirli bir seviyenin üstünde yetenekleri öğrenebilmek için belirli bir oyuncu seviyesine ihtiyacınız vardır.
  • Seviye atladığınızda, önceden kitaplar tarafından öğrendiğiniz yeteneklere harcayabileceğiniz Yetenek Puanları kazanacaksınız.
  • Bazı yetenekler sadece spesifik silahlarla çalışırlar. Farenizi yetenek penceresindeki yeteneklerin üstünde dolaştırdığınızda size gerekli olan gereksinimleri gösterecektir.
  • Bir çok çeşit yetenek kategorisi vardır: Pasif yetenekler karakterinizin yeteneklerini geliştirir, aktif yetenekler ise buff veya saldırı gibi diğer oyunculara veya canavarlara kullanılan etkileri geliştirir.
  • Unutmayınız ki, ataların sihirlerine dayandıklarından dolayı, tüm aktif yetenekler MP tüketir. Melee savaş yeteneklerinin verdiği hasar dahi INT inize eklenen puanlarla artacaktır.
 
Üst