Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Florensia Gemiler

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Florensia dünyasında kendi gemini inşa edip dümeninin başına geçebilirsin. Yelkenlerini aç, limanda tayfalarını kirala ve gizemli Hoomanil Okyanusu'nu keşfet: Çok sayıda heyecan verici gezi seni bekliyor ve oldukça fazla meydan okumayla becerilerini geliştirmelisin!

Şu anda, iki büyüklükte, beş farklı gemi şekilleri var. Her gemi, satın alınabilen veya bulunabilen çeşitli parçaları içerir. Gemi inşa etme hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen buraya tıklayın ya da Web sitemizdeki kılavuzu okuyun.

Gemilerden her biri bazı avantajlara ve dezavantajlara sahip: Biri diğerinden daha fazla hıza, diğeri daha büyük toplara sahip olabilir veya üçüncüsü vurulmak için çok küçük olabilir. Bunların hepsini, çeşitli gemi parçaları satın alarak ve sefere çıkarak test edebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin: Hepsi, modern pruvalarıyla ve rüzgarla şişen yelkenleriyle son derece etkileyici savaş gemileri!

Lütfen buraya ya da aşağıdaki resimlerden birine tıklayarak, illüstrasyonlar ve ekran içi görüntülerden oluşan savaş gemileri galerisini ziyaret edin!
The Armored Ship (Zırhlı Gemi)
Yüksek savunma ve düşmanı engelleme konusunda uzman

Bu güçlü savunma becerisine sahip ve çelikle kaplı zırhlı gemi, doğrudan bir meydan okumayla karşılaştığında kenara çekilmez. Güçlü zırhıyla ve savunma becerisiyle, donanmayı düşmanlardan korur. Bazen, zırhlı mahmuzlarıyla karşı tarafı yok etmek için düşmanların içine dalar.

The Assault Ship (Saldırı Gemisi)
Yakın dövüş konusunda uzman

Bu saldırı gemisi türü, toplarını ve korkunç boynuzlarını kullanarak öldürücü hasarlara sebep olur. Bu çok fonksiyonlu gemi, en üstün ve çarpıcı atak gücünü kullanarak, ya toplarıyla saldırır ya da doğrudan düşmana sertçe vurur. Hızla pozisyonunu değiştiren, çevik Assault Ship en esnek gemidir.

The Big Gun Ship (Büyük Silah Gemisi)
Uzun mesafeli hasarlar yapmada uzman

Bu gemi, uzak mesafeli çarpışmalarda uzmandır ve geniş bir bölgeye büyük miktarda hasar yapabilir. The Big Gun Ship, muazzam ateş gücünü etkin hale getirerek büyük bir bölgeye ciddi hasarlar yapar. Bunu, ön kısımdaki devasal topları, güvenli bir uzaklıktan kullanarak gerçekleştirir.

The Maintenance Ship (Onarım Gemisi)
Diğer gemilere destek vermekte uzman

Bu gemi, çok çeşitli onarım cihazlarını ve güçlendiricileri (buff) kullanarak diğer gemileri tamir eder. Ayrıca, denizaltı mayınlarını yerleştirerek düşmanı yavaşlatır. Büyülü güçlendiricileriyle, donanmayı kuvvetlendirir, fakat genelde, ön cephe hattından uzak durmayı tercih eder.

The Torpedo Ship (Torpido Gemisi)
Yüksek hız yapmada uzman

Bu gemi, en yüksek savunma ve hücum gücüne sahip değildir fakat yüksek hızından dolayı yakalanmadan, düşmanlara süratle ateş edebilir. Yüksek hızı, pusu kurma taktikleri için idealdir. Öndeki torpidolarıyla, tek vuruşluk hasarlar yapar.

 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Reaksiyon Skoru
3,208
Başarım Puanı
616
Yaş
23
MmoLira
8
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
tşk ederim .
 

ıambad

Level 1
Üye
Katılım
15 Tem 2009
Konular
0
Mesajlar
8
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
44
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
ßu qemileri nerden Alicazzz_?_
 

cskn192

Level 11
TM Üye
Üye
Katılım
11 Ocak 2009
Konular
2,005
Mesajlar
6,909
Reaksiyon Skoru
244
Başarım Puanı
225
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Oyuna başladım.Hiçbir bilgim yoktu :D Arkadaş sağolsun sınıftan :D
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst